1. Ana Sayfa
  2. Alışveriş

Çok Satan Kadın Ayakkabı Modelleri

Çok Satan Kadın Ayakkabı Modelleri

Günümüz dünyasında moda anlayışının sık sık değişmesi ve güncellenmesi, ürün çeşitliliğinin de hızlı bir şekilde artış göstermesini sağlamaktadır. Bu durum, özellikle kadınlar için vazgeçilmez olan ayakkabı sektörünü de doğrudan etkilemektedir. Çok satan kadın ayakkabı modelleri, sezonlara ve moda unsurlarına bağlı olarak sıkça farklılık göstermeye başlamıştır. Bu durum sonucunda ise birçok kişi, çok satan modeller arasından seçim yaparak alışveriş yapmayı tercih etmektedir. Çok satan kadın ayakkabı modellerini belirleyen ana kriterleri ise kısaca şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Konfor: Günlük hayatta uzun süre boyunca ayakkabı giymek zorunda olan kişiler, her zaman için ilk olarak ürünün ne kadar konforlu olduğuna dikkat etmektedir. Bu sayede gün içerisinde ayaklarda ağrı ve acı duyumunun oluşmasını önlemek mümkün hale gelmektedir.
  • Dayanıklılık: Özellikle kış dönemlerinde su geçirmezlik ve dayanıklılık gibi kriterler oldukça önemli hale gelmektedir. Aksi halde ayakkabıların mevsim şartlarına uygun olmaması ya da kısa süre içerisinde deforme olarak kullanılmaz hale gelmesi gibi durumlarla karşılaşılması kaçınılmaz olacaktır.
  • Moda: Çok satan kadın ayakkabı modelleri, moda anlayışına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Özellikle topuk, taban ve renk gibi kriterlerde belirleyici unsur her zaman için moda anlayışı olmaktadır.
  • Uyum: Günümüzde birçok kişi, ayakkabı alışverişi yaparken birden fazla kombine ve tarza uyum sağlayacak ayakkabı modellerini tercih etmektedir. Özellikle beyaz sneakers modelleri ya da siyah bot modelleri, en sık tercih edilen modellerin başında yer almaktadır. Bu sayede az sayıda ayakkabı ile çok sayıda kombinin tamamlanması mümkün olmaktadır.

Moriplik, kuruluşundan bu yana son moda kadın sneakers ve bot modelleri ile ön plana çıkmayı başarmış bir firmadır. Güvenli ödeme seçenekleri, hızlı kargo imkanı ve kolay değişim gibi çok sayıda müşteri memnuniyeti hizmeti sunan firma; sezonun en çok tercih edilen ve en trend modellerini bir arada sunmaktadır. Aynı zamanda çok satan ürün modelleri, binlerce kullanıcı tarafından denenmiş ve memnun kalınmış ürünlerden oluşmaktadır. Bu sayede kişiler, alışveriş yaparken gerçekten beğeni toplamış ürünlere ulaşma imkanına sahip olmaktadır.

Çok Satan Kadın Ayakkabı Modelleri ile Öne Çıkan 5 Site

Günümüzde kadın ayakkabı modellerinin satışını sağlayan çok sayıda site bulunmaktadır. Ancak birçok site, yalnızca ürün kategorisinde bulunan modelleri satışa sunmaktadır. Bu durum ise sezon trendlerinin yakalanabilmesi ve çok satan ürün modellerine ulaşılamaması gibi dezavantajlara neden olabilmektedir. Günümüzde çok satan kadın ayakkabı modelleri ile öne çıkmayı başaran 5 internet sitesinin ise kısaca şu şekilde sıralanması mümkündür:

  • Trendyol: Alibaba Group tarafından 2010 senesinde hizmete açılan Trendyol, çok sayıda satıcının aynı platform üzerinde hizmet vermesine imkan tanımaktadır. Bu sayede yalnızca belirli markaların değil, tüm sezon satışları arasındaki çok satan modellere kolayca erişim sağlamak mümkün hale gelmektedir.
  • Tozlu: 2001 senesinden itibaren kadın giyimde önemli bir marka haline gelen Tozlu, giyim ve çanta gibi ürünlerinin yanı sıra ayakkabı modelleri ile de öne çıkan firmalar arasında yer almaktadır. Çok sayıda ürün seçeneği ile binlerce kullanıcıya hizmet veren site, sezonun en çok tercih edilen modellerini de sunmaktadır.
  • Moriplik: 2015 senesinden itibaren sektörde verdiği kaliteli, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile ön plana çıkmayı başaran firmalar arasında yer almaktadır. 400 binden fazla memnun müşterisi bulunan Moriplik ailesi, çok satan ürün modelleri ile her zevkten kullanıcıya hitap etmeyi başarmaktadır.
  • Patırtı: 2013 senesinden beri internet alışverişi hizmetleri sunan Patırtı, kadın ve erkek giyim ürünlerinin satışlarını da gerçekleştiren bir online satış platformudur. Aynı zamanda çok satan ayakkabı modelleriyle de sıkça tercih edilen siteler arasında yer almaktadır.
  • Pembe Potin: Ürünlerini yalnızca kendi web sitesi üzerinden değil, aynı zamanda çoklu satış platformları üzerinden de satın alma imkanı sunan firmalar arasında yer almaktadır. Çok satan ürün modelleri ile günümüzde on binlerce müşteriye ulaşma başarısını yakalayan bir firmadır.

Çok satan kadın ayakkabı modelleri, her sitede farklılık gösterebilmektedir. Ancak genel bir değerlendirme yapabilmek adına her sezon moda anlayışına hitap eden ortak ürünlerin takip edilmesi yeterli olmaktadır. Bu sayede satın alınan ayakkabılar ile birçok kombini tamamlamak ve her zaman için trend şıklık anlayışına uyum sağlamak mümkün hale gelecektir.

Yazar Hakkında

Sitemizde hamilelik, giyim, moda, güzellik, saç bakımı, sağlık vb yani kadına dair her konuyla ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan yazılar doktor veya uzman tavsiyesi değildir.