1. Ana Sayfa
  2. Cilt Bakımı

Madefix Krem Yüze Sürülür mü?


1
+ -

Madefix krem nedir?

Madefix krem, doku ve organ yaralarını onarmaya yarayan bir kremdir. İçerik bakımından fazlasıyla zengin olan bu krem sayesinde cildiniz hızla yenilenir ve özellikle yanıklarda gözle görülür bir iyileşme yaşanır. Madefix kremi eczanelerden temin edebilirsiniz. Madefix kremi kullanmadan önce mutlaka dermatoloji uzmanına danışmalısınız.

Madefix krem yüze sürülür mü?

Madefix krem hakkında en çok sorulan sorulardan biri yüze sürülüp sürülmeyeceği. Madefix kremi yüzünüze rahatlıkla sürebilirsiniz ancak dikkat etmeniz gereken noktalar vardır.
Madefix kremi yüzünüzdeki sorunlu bölgeye ince bir tabaka halinde uygulamalısınız ve kremi yüzünüze sürdükten sonra tamamen emilene kadar temas etmeden beklemelisiniz. Gözle teması halinde gözünüzü bol su ile yıkamalısınız. Madefix kremi ihtiyacınıza göre sabah ve akşam olmak üzere günde 1-2 defa kullanabilirsiniz. Madefix krem cilt yenileyici ve onarıcı etkisi sayesinde cilt lekelerinizi gidermede çok etkilidir. Madefix kremi yüzünüzde kozmetik ürünlerinin oluşturduğu yaralar ve lekeleri gidermek için de kullanabilirsiniz.

madefix krem yüze sürülür mü

Madefix kremin faydaları nelerdir?

1. ve 2. dereceden yanıkların tedavisinde ve kapanmayan yaraların tedavisinde çok etkilidir. İçerisinde bulunan Centella asiatica ekstresi sayesinde cildinizi onarır, lekelerin ve soğuk nedeniyle oluşan çatlakların, meme başı çatlak ve yaralarının, sünnet yaralarının, genital bölge yırtılmalarının, lazer epilasyon ve ağda sonrası oluşan cilt tahrişlerinin giderilmesinde kullanılır. Özellikle küçük cerrahi müdahaleler ve radyasyon tedavisi sonrasında oluşan tahriş ve yanıklarda tercih edilir. Madefix kremin gerginleştirici bir etkisi bulunmaktadır bu sebepten dolayı madefix kremi doğum sonrası oluşan çatlaklar ve selülitlerinizin tedavisi için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Madefix krem hakkında kullanıcı yorumları neler?

Madefix krem kullanan çoğu kişi bu kremden son derece memnundur. Cilt lekelerini çok başarılı şekilde giderdiği, yara izlerini tamamen kapattığı, çatlak ve selülit tedavisinde de başarılı olduğu için kullananlar çok memnun kalmıştır. Özellikle yoğun yapısı sayesinde az miktarda ürünle çok başarılı sonuç aldıkları için ürünü daha uzun süre kullanabilmekten çok memnunlar. Ürünü sadece tedavi amaçlı değil güneş koruyucu amacıyla kullananlarda çok memnun kalmıştır. Ürünü cilt bakım rutininize ekleminizi tavsiye ederim. Özellikle kış aylarında kuru ciltler çok severek kullanacaktır. Kullananların neredeyse tamamının memnun kalarak kullandığı bu son derece ekonomik ve doğal içeriklere sahip kremi cilt bakım rutininize eklemenizi tavsiye ediyorum.

Yorum Yap