1. Ana Sayfa
  2. Genel

Antalya’da En iyi Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır? – Attelia

Antalya’da En iyi Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır? – Attelia

Estetik diş hekimliği, bize güven ve neşe veren bir gülümseme geliştirmemize yardımcı olmada çok önemli bir rol oynayabilir. Diş Beyazlatma, prosedürlerinden porselen kaplamalara ve kronlara ve Dijital Gülüş Tasarımındaki en son gelişmelere kadar estetik diş hekimliği, güzel ve düzgün bir gülümsemeye ulaşmak için bize her zamankinden daha fazla seçenek sunuyor. Günümüzün gelişimi, doğal, güçlendirici bir gülümseme tasarlamamıza yardımcı olmak için bilgisayar destekli teknoloji ve 3D baskı kullanımına odaklanmıştır. Bu yüzden kozmetik diş hekimliğindeki ilerlemelerle tedaviler ve tasarımlar her zamankinden daha kolay.

 

Peki Dijital Gülüş Tasarımı Nedir?

 

Bu, diş hekimlerinin bir kişinin gülüşünü dijital olarak planlamasını sağlayan tasarım teknolojisinin kullanımıdır. Burada, ilişkilerini yakından anlamak için mevcut dişleri, diş etlerini, dudakları ve çeneyi haritalıyoruz. Ayrıca hastayla hedefleri ve arzuları hakkında konuşuruz. Hastanın gülümsemesinden ne istediğini anlamak sürecin çok önemli bir parçasıdır ve Dijital Gülüş Tasarımının parladığı yer burasıdır. Hastayla ve aynı zamanda prosedürü uygulayacak tüm diş hekimleriyle yakın iletişim içinde sonuçlara ulaşmamıza izin vererek bize esneklik sağlar. Dijital Gülüş Tasarımı aynı zamanda siz hasta için daha fazla sorumluluk almakla ilgilidir. Sonuçlar üzerinde daha yakın kontrol anlamına gelir ve bu da hasta için daha fazla memnuniyet anlamına gelir.

 

 

 

Dijital Gülüş Tasarımı nasıl çalışır?

 

  • Başlamak için yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve/veya video görüntüleri çekiyoruz. Bu bilgi, kavramsal tasarımımızın temelini oluşturarak dişlerinizin, dudaklarınızın ve diş etlerinizin birlikte nasıl çalıştığını anlamanıza yardımcı olur.
  • Yüz analizi başlar. Ölçümler milimetreye kadar kalibre edilmiştir. Burada, kozmetik diş hekimliğine geleneksel yaklaşımlarla gözden kaçabilecek ince kusurları seçiyoruz.
  • Yeni gülüşünüzü kendi isteklerinize ve model gülüşün nasıl göründüğüne dair anlayışımıza göre planlıyoruz. Bu dikkatli bir süreç gerektirir. Sonuçta, güvenle gülümseyebilmenizi istiyoruz!
  • Sanal tasarımımız 3 boyutlu olarak basılarak sizinle paylaşılarak yeni gülüşünüzü görmenizi ve anlamanızı sağlar. Bu , çalışmamızı ve özenle hazırlanmış gülümsemenizi görebileceğiniz büyük bir andır. Buradan sonra birlikte nihai tedavinin kapsamını ve ölçeğini tartışıyoruz. Bu, süreçle veya yapılmasını istediğiniz herhangi bir değişiklikle ilgili endişelerinizi dile getirme şansınızdır. Nihai sonuç tedaviye karar vermektir: bu, kaplamalar, kuronlar, yeniden şekillendirme ve Antalya diş beyazlatmaiçerebilir.

Eğer kendinizi özgür bir gülüşe sahip hissetmiyor ve kusursuz bir gülüşe sahip olmak istiyorsanız Antalya diş kliniği Attelia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi sizin için en doğru adres olacaktır. Size Hollywood starlarının gülüşünü hissettirecek tasarımları sunarken; minimal yaklaşımlar ile diş sağlığınızı korumayı hedefliyoruz. Bunun için en güzel destekçimiz olan son teknoloji dijital gülüş tasarımını kullanarak kusursuzluğu size sunuyoruz.

 

 

Dijital gülüş tasarımı, hastadan alınan bir dizi profesyonelce çekilmiş fotoğraflar ile başlar ve hastanın tedavi süresince kapsamlı bir iş akışı ile planlanır. Hastanın arzu ettiği estetik restorasyonlarını planlarken, bu kriterlerin başında hastanın beklentileri ve ihtiyaçları, yaşı, altın oran simetrisi, yüz analizi, diş eti durumu ve seviyesi gibi tüm kriterler göz önüne alınır.

 

Kliniğimiz dijital gülüş tasarımında kullanılan tüm ekipmanlara sahip olmak ile beraber estetik algoritmaları üretebilecek tüm teknik elemanlara sahiptir. Uzman doktorlarımız ise size Dijital Smile Design da hastalarımıza özel tasarlanmış gülüş tasarımlarını tedavi öncesi sunar. Sonrasında ise Smile Design tedavi çözümlerimizde kullandığımız diş kaplamaları, en gelişmiş dental teknolojileri kullanan Antalya diş kliniği Attelia laboratuvarlarında CEREC, CAD- CAM sistemleri sayesinde dental bloklarımızın sınırsız renk kartelasından; en doğal seviyesinden Hollywood White‘a kadar sizin zevkinize göre seçilir ve böylelikle milyon dolarlık gülüşe sahip olmuş olursunuz.

 

En son teknoloji kullanarak en hızlı ve en ucuz diş beyazlatma tedavisi sunuyoruz.

 

Güvenle gülümsemenize yardımcı olmak istiyoruz. Sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın önde gelen diş kliniklerinden biri olarak, işimizi destekleyen deneyime, itibara ve güzel gülümsemelere sahibiz. Bu yeniliğin en iyi gülüşünüzü elde etmenize nasıl yardımcı olduğunu konuşmak için bugün bize ulaşın.

Etiketler: antalya en iyi dişçi, antalya diş kliniği, Antalya diş beyazlatma, diş beyazlatma, en ucuz diş beyazlatma, Antalya en iyi diş doktoru, Antalya dişçiler, acısız diş beyazlatma, attelia, dijital gülüş tasarımı, diş beyazlatma fiyatları

Yazar Hakkında

Sitemizde hamilelik, giyim, moda, güzellik, saç bakımı, sağlık vb yani kadına dair her konuyla ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan yazılar doktor veya uzman tavsiyesi değildir.