1. Ana Sayfa
  2. Dekorasyon

Gösterişli Salon Dekorasyonları

featured
+ -

[ad_1]

Salon dekorasyonu dendiğinde hiç kuşku yok ki kadınların birincil önceliği renk ahengi ve mobilyalarla renk uyumluluğu diyebiliriz, 2018 yılı en trend renkler arasında turuncu, koyu mavi ve beyaz renkler bulunmaktadır, bu üç kilit renkte yapılabilecek dekorasyon örneklerinden bazılarını konumuzdaki galeriden öğrenebilirsiniz.

Salon, bir evi en dekoratif gösteren alanlardan bir tanesidir. Bu alan itibariyle özel dekorasyon fikirleri oluşturmak gerekir. Aynı zamanda salon takımlarının gösterişli bir dekorasyona sahip olması için özel seçimler yapılmalıdır. Eğer salonunuz oldukça küçükse, bu alan için gerekli olan gösterişli salon dekorasyonu için az ve öz bir eşya grubuna ihtiyacınız olacaktır. Bu eşya potansiyelinde mümkün olduğunca ortaya çıkarılan alanlar her zaman önemli bir mekan yaratacaktır. Üstelik küçük salonların gösterişli bir hale getirilmesinde en önemli etken küçük takımları tercih etmekten geçmektedir.

Gösterişli salon dekorasyonu için alanınızın geniş olması gerekir. eğer salonunuz geniş bir alana sahipse, bu durum itibariyle mutlaka standart eşyalardan uzak durmalısınız. Evlerin en önemli alanları olan salonların gösterişli ve ihtişamlı bir yapıya sahip olmasını istemek en doğal hakkınızdır. Bunları farklı renklerin bütünlüğü ile tamamlamanız sağlanabilir. Renk renk berjer takımları ile bir bütünlük oluşturmanız sağlanabilir. Aksesuarlarınıza uygun olan tasarımlar oluşturmakta sizin elinizde.

Salon Dekorasyonu Renk Seçimleri

Mobilya seçimini yapmadan önce yeni evler için öncelikle duvar kağıdı veya boyasının ne şekilde yapılacağına karar verilmelidir, örneğin turuncu renklere hakim olacak bir duvar için mutlaka beyaz mobilya, mavi mobilyalar için seçim de beyaz renk ağırlıklı duvar kağıdı veya boyası seçmelisiniz.
Gösterişli salon dekorasyonu yapmak için berjer takımlarından yararlanabilirsiniz. Berjer takımlarının size sunduğu gösteriş ise genellikle işlemeli modellerinde kendini göstermektedir. El işçiliği konusunda sorun yaşamadan motifler kullanmanız evinizin havasını değiştirecektir. Aynı zamanda canlı renklerin ve özel işlemelerin yoğun olduğu takımları mutlaka tercih etmeniz gerekecektir. Sizlerin tercihi olacak mobilyalar daha bir Osmanlı havası estirebilir. Sadelik sevmeyen kişilerin vazgeçmeden kullanacakları modellerdir.

The post Gösterişli Salon Dekorasyonları first appeared on QKadın Portal | Kadın Sitesi – Sağlık, Aşk, Diyet, Moda ve Dahası için Qkadin.com.

[ad_2]

Yorum Yap