1. Ana Sayfa
  2. Genel

Kadıköy’de Galibiyet İsityor

Kadıköy’de Galibiyet İsityor

Trabzonspor’un forveti Umut Bozok, “Fenerbahçe maçı bizim için camia için önemli bir maç. Tabii ki benim için özel bir maç. Fenerbahçe maçında hiç gol atmadım, bu maçı da inşallah en iyi şekilde değerlendiririz.” dedi.

Milli futbolcu, sezonu takım olarak zor geçirdiklerini, gelecek yılın iyi olabilmesi için gayret gösterdiklerini söyledi.

Umut, kariyerinde hiç şampiyonluk yaşamadığını, bu sezon bunu yaşamak istemesine rağmen başaramadıklarını ifade etti.

“Bireysel olarak geçen sene 20 betcool gol attım, 8 asist yaptım. Daha fazla oynamak istiyordum aslında ama maalesef olmadı. Yapacak bir şey yok, çalışmaya devam. Bu sene takım ve bireysel olarak zor oldu. Bu sene benim ve herkes için zor geçti. İnşallah seneye takım olarak da bireysel olarak da daha iyi oluruz.”

Son dönemlerde daha sık forma şansı bulduğuna değinen 26 yaşındaki oyuncu, yeni teknik direktörleri Nenad Bjelica ile temposunu yükselttiğini ve 2 gol atma şansı bulduğunu vurguladı.

Umut Bozok, futbolcu için üst üste maç oynamanın çok önemli olduğuna işaret etti.

“Bu sene fazla şans bulamadım maalesef. Moral ve fiziksel durum için zor bir şey ama çalışmaya devam, pes etmek yok. Bu sene benim için çok zor oldu ama büyük takıma geldim, hedeflerim değişti. Takım olarak hedefler de değişti. Her sene yeni şeyler betcool giriş öğrenmeye başlıyorum, bu sene de böyle bir şey oldu. İnşallah seneye takım olarak da bireysel olarak da daha iyi oluruz.”

Yazar Hakkında

Uzman Yazar