1. Ana Sayfa
  2. Güzellik

Tırnak Sararmasını Gideren Diş Macunu Maskesi

Tırnak Sararmasını Gideren Diş Macunu Maskesi

Tırnak Sararmasını Gideren Diş Macunu Maskesi

Tırnaklar genel olarak bir enfeksiyon ya da tırnak mantarı gibi durumlardan dolayı sararır. Aynı zamanda tırnaklar ojeli olduğu zaman hava alamadığından dolayı da sararır. Pak Kadın sitesi olarak bu yazımızda tırnak sararmasına iyi gelen, tırnak sararmasını gideren diş macunu maskesi tarifi ile karşınızdayız. Kısacası tırnak sararmasına diş macunu iyi geliyor ve kadın sitesi olarak bunu sizlerle paylaşma gereği duyduk.

tırnak sararmasını gideren diş macunu maskesi

Tırnak sararmasını gideren macunu maskesi malzemeleri

  • 1 tatlı kaşığı limon suyu
  • 1 çay kaşığı da beyazlatma etkili diş macunu

Tırnak sararmasını gideren diş macunu maskesi yapılışı ve uygulanışı

Hazırladığımız malzemeleri bir kapta güzel bir biçimde karıştırıyoruz. Daha sonra elde ettiğimiz karışımı kulak çubuğu veya karışım fırçası yardımı ile ojesiz tırnaklarımıza güzelce sürüyoruz. Sürme işleminden sonra tırnak sararmasına iyi gelen diş macunu maskesini yaklaşık olarak 15-20 dakika boyunca tırnaklarımızda bekletiyoruz. Bekleme işleminden sonra ılık su ile ellerimi güzel bir biçimde duruluyoruz. Durulama işleminden sonra tırnak etlerinin çok daha yumuşaması adına yoğun kıvamlı bir kremi ellerinize sürebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Sitemizde hamilelik, giyim, moda, güzellik, saç bakımı, sağlık vb yani kadına dair her konuyla ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan yazılar doktor veya uzman tavsiyesi değildir.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.

Yorumlar (2)

  1. tırnaklarımdaki sararıklık ojemin bile üstüne geçiyor napıcam

    • 1 sene önce

      Doğal çözümler arayabilirsiniz baktınız olmadı doktora gitmenizde fayda vardır.