1. Ana Sayfa
  2. Cilt Bakımı

Uygun Fiyatlı Kapatıcı Önerileri

Uygun Fiyatlı Kapatıcı Önerileri

Günlük hayatta yüzümüzde bulunan lekeleri, renk eşitsizliklerini, can sıkıcı göz altı torbalarını ve yüzümüzde kötü bir görünüme sebep olan her türlü sorunu kapatmak için kapatıcılara ihtiyaç duyarız. Sürekli olarak kullandığımız için hızlı bir şekilde biten kapatıcıların uygun fiyatlı olması oldukça önemlidir. Makyajımızı tamamlayan ve kusursuz bir görünüme ulaşmamızı sağlayan kapatıcıların piyasada halihazırda yüzlerce markadan yüzlerce çeşitler bulunmaktadır. Fakat kusursuz bir görünüm için en pahalı ürünlere yönelmemize gerek yok. Uygun fiyatlı ve fiyat performans açısından bakıldığında fazlasıyla verimli olan kapatıcılar da vardır. Sizlere benim de uzun zamandır severek  kullandığım ve kesinlikle pahalı ürünlerden geri kalır yanı olmadığını düşündüğüm bazı uygun fiyatlı kapatıcı önerileri vereceğim.

1. Maybelline Fit Me Kapatıcı

Maybelline markasının Fit Me adlı kapatıcısı uygun fiyatlı kapatıcılar arasında yer almaktadır. Fiyat performans açısından kullananları memnun eden Fit Me hangi özelliklere sahiptir?
Fit Me, yoğun kapatıcılığa sahiptir. Ayrıca çizgilere dolmaması bu ürüne bir artı kazandırmaktadır. Yağlı ciltlerin seveceği bir ürün.

uygun fiyatlı kapatıcı önerileri

2. Wet N Wild Photo Focus Kapatıcı

Photo Focus kapatıcı, çok fazla göz altı problemi olmayan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Orta bir kapatıcılığa sahip olduğu için günlük kullanım için uygundur. Ancak pudra ile sabitlemediğiniz takdirde hemen çizgilerinize dolacaktır.
Eğer çok mor gözaltlarınız yoksa ve sabitlemek sizin için dert değilse günlük kullanım için oldukça güzel bir kapatıcıdır.

3. Beaulis Close It Kapatıcı

Fiyat olarak en uygun kapatıcılardan biridir. Ayrıca yüksek bir kapatıcılığa sahip olduğu için fiyat – performans açısından en güzel kapatıcılardan biridir. Beaulis markasının ürünlerini Gratis’ten temin edebilirsiniz. Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim gün boyu kalıcı bir kapatıcı.

4. Note BB Concealer

Note BB Concealer, özellikle yağlı cilde sahip kişiler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü bu kapatıcı göz altlarını kurutucu bir etkiye sahip. Kullanmadan önce nemlendirici kullanmanız şart.
Çok sorunlu olmayan gözaltları için kesinlikle güzel bir kapatıcı. Orta kapatıcılığa sahip. Pudra bitişli olduğu için de makyaja doğal bir görünüm kazandırıyor.
Ayrıca metal başlığı ile kullanımı oldukça kolaydır. Ancak renk seçenekleri pek fazla değil.

uygun fiyatlı kapatıcı öneri

5. Maybelline Instant Anti Age Eraser

Herkes tarafından bilinen ve sıklıkla kullanılan yaşlanma karşıtı bu kapatıcı yüksek kapatıcılığa sahip. Ayrıca gün boyu kalıcı. Biraz çizgilere dolsa da biraz sabitleyince sorun yaratmıyor.
Günlük kullanım için gayet uygun olan bu kapatıcı gözaltlarındaki yoğun morlukları çok güzel bir şekilde kapatıyor.

6. Rimmel London Match Perfection Kapatıcı

Eğer göz çevresi kuru bir kişiyseniz bu kapatıcı tam olarak size göre! Çünkü bu kapatıcı ıslak bir bitişe sahip. Ancak hafif çizgilere doluyor, sabitleme gerektiriyor.
Günlük kullanım için oldukça uygun olan bu kapatıcı orta kapatıcılığa sahip. Ayrıca sivilceleri kapatmada da başarılı.

7. Loreal Infaillible More Than Concealer

Loreal Infaillible kapatıcı, yüksek bir kapatıcılığa ve kalıcılığa sahip. Ayrıca yoğun kapatıcılığına rağmen gözaltını kututmuyor. Ancak çizgilere dolduğu için sabitleme gerektiriyor.

Yazar Hakkında

Sitemizde hamilelik, giyim, moda, güzellik, saç bakımı, sağlık vb yani kadına dair her konuyla ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan yazılar doktor veya uzman tavsiyesi değildir.