1. Ana Sayfa
  2. Yaşam

Afara ne demek? Uğur Aslan’ın yeni programının ismi olan Afara ne demek?

Afara ne demek? Uğur Aslan’ın yeni programının ismi olan Afara ne demek?

Uğur Aslan’ın sunuculuğunu üstlendiği Afara isimli televizyon programı yakında Kanal D ekranlarında izleyenlerle buluşacak. Yoğun ilgi gören programın adı birçok izleyicinin dikkatinden kaçmadı. Peki Afara ne demek? Afara kelimesi TDK anlamı ne? Afara ne zaman başlıyor? İşte Uğur Aslan’ın yeni programı Afara hakkında detaylar…

Ekranların fenomen dizisi Yargı’nın Eren Komiser’i Uğur Aslan, yeni projesi “Afara” ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başarılı oyuncu Uğur Aslan‘ın sunuculuğunu üstleneceği şarkı programının tanıtım filmleri sosyal medyada gündem olurken Afara kelimesi ise pek çok kişi tarafından merak edildi. 

Kanal D ekranlarında izleyenlerle buluşacak olan Afara’nın kelime anlamı “Harman yerinde toprağa karışıp kalan taneler” olarak bilinmektedir. Öte yandan Afara kelimesinin diğer anlamları ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Harman yerindeki hububatın taş ve toprak ile karışık kalıntısı.
  • Bahçe ve bostanlardaki kalıntı, bir şeyin en son kalan döküntüsüdür.
  • Tütün tozu, ufalanmış tütün anlamına gelmektedir.

Yazar Hakkında

Sitemizde hamilelik, giyim, moda, güzellik, saç bakımı, sağlık vb yani kadına dair her konuyla ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan yazılar doktor veya uzman tavsiyesi değildir.