1. Ana Sayfa
  2. Güzellik

ANNELER GÜNÜ HEDİYESİ: L’OCCİTANE’IN ZAMANSIZ PARFÜMLERİ


+ -

Anneler Günü, annenize biraz daha fazla ilgi ve takdir göstermenin en doğru zamanıdır. Kokular, değerli anılara hayat verme yeteneğine sahiptir. Annenize L’Occitane’dan lüks bir parfüm hediye etmek, ona özel bir şey vermenin gösterişli yollarından olabilir.

Anneniz için doğru parfümü seçmek onu iyi tanıdığınız anlamına da gelir. Bu yıl L’Occitane’dan seçim yapabileceğiniz bir dizi ilahi koku ile baş başasınız.

Her kadının kendine özgü bir kokusu vardır, ancak bir kadının kişiliğini güçlendiren bazı kokular vardır. Bu Anneler Günü, annenize hatırlayacağı özel bir parfüm verin. İster lüks bir şişe sedir ağacı, ister portakal çiçeği olsun sürdürülebilir kaynaklı kokulardan sıra dışı karışımlara, güzellik dünyasının en olağanüstü parfümleri ile tanışın.

En sevilen
Neroli & Orchidee

L’Occitane’ın imza parfümü Neroli & Orchidee, iki özel çiçeğin buluşmasını yenilenen çiçek desenli şişesiyle kutluyor. Portakal çiçeği ve orkidenin yumuşak geçişi ile pudramsı ve hoş bir koku bırakan ve adeta baharı yaşatan bu parfüm, uzun zamandır L’Occitane’ın en sevilen parfümü. Yumuşak kokulu Portakal çiçeği ve şehvetli Orkide’nin karşılaşması tesadüf değildir. Neroli & Orchidee’nin kokusu burnun ilgisini çeken taze portakal ve mandalina notalarıyla başlar. Yavaşça yerini büyüleyici bir tatlılığa bırakır. Bu karşı konulmaz kombinasyon, baştan çıkarıcı kokusu ile yerini Madagaskar’ın etrafını saran Orkide ile tamamlanır. Masum, romantik ve şehvetli bir koku ortaya çıkar.

Neroli & Orchidee
Anneler Günü Hediye Seti: 1775 TL
EDT 75 ml: 90 TL
Hand Cream 30 ml: 130 TL
Shower Gel 250 ml: 250 TL
Body Lotion 250 ml: 405 TL


Göz kamaştırıcı, zarif ve kadınsı
Rose Eau de Toilette

L’Occitane, tüm dünyadaki kadınlar gibi her dönem gülleri sevdi. Yıllardır parfüm serilerinde ve yardımcı ürünlerinde gülü kullanarak, bu ilham veren bileşene bağlılığını gösterdi. Rose Eau de Toilette parfüm ise gülün ta kendisi, merkezi. Bakımlı kadınların efsane parfümlerinden biri olmaya hazırlanan Rose Eau de Toilette, anneler gününün de en duyusal hediye seçeneği. Pembe biber notalarıyla açılıp, orta notalarında ahududu ve liçi meyvesiyle kokulanıyor. Sürüldükten kısa bir süre sonra pembe bir kalbe dönüşüyor. Özel bir teknik kullanılarak elde edilen, Grasse’dan gelen Okka Gülü, Bulgar Gülü ve saf menekşe yaprakları parfümün orta notalarını oluşturuyor. Dip notalarda ise paçuli, kehribar, beyaz misk ile ardında sıcak ve kalıcı bir iz bırakıyor.

Rose
Anneler Günü Hediye Seti: 1855 TL
Eau de Toilette 75 ml: 890 TL
Shower Gel 250 ml: 250 TL
Body Lotion 250 ml: 405 TL
Soap 50 gr: 80 TL
Hand Cream 30 ml: 130 TL


Duygularınızı bir şişeye sığdırabilir misiniz?
Cherry Blossom Eau de Toilette

Kiraz ağacı Provence peyzajının bir parçasıdır. Luberon’daki Apt bölgesinde yaygın olup, mevsimlere göre renk değiştirir. Bu da onu sanatçılar için bir ilham kaynağına dönüştürür. İlkbahar’da saf beyaz, yaz aylarında parlak kırmızı, sonbaharda açık yeşil. Çiçeklenmesi o kadar kısa sürer ki kaçırmanız çok kolaydır. Çiçeksi ve meyvemsi bir dokuya sahip Cherry Blossom, narin ve ferahlatıcı hissiyle sizi adeta Fransa’nın kiraz ağaçlarıyla süslü tepelerine götürecek… Provence’ın Luberon bölgesinden gelen kiraz özleriyle elde edilen Cherry Blossom Eau de Toilette, frezya, kiraz ve müge notalarını destekleyen amber ve misk notaları ile hislerinizi dışa vurmanızı sağlayacak.

Cherry Blossom
Anneler Günü Hediye Seti: 1675 TL
Eau de Toilette 75 ml: 890 TL
Shower Gel 250 ml: 250 TL
Body Lotion 250 ml: 405 TL
Hand Cream 30 ml: 130 TL


Guilin Dağları’nın ay ışığından Provence’ın güneş ışığına bir yolculuk
Osmanthus Eau de Toilette..

Havayı mutluluk ve dinginlikle dolduran kadife dokulu, sarı çiçeklerden oluşan bir buket… Özünü Çin’in Guilin Dağları’nda yetişen Osmanthus bitkisinden alan Osmanthus koleksiyonu, bir tür bitki hazinelerine yolculuk gibi. Kültürel olarak da ikonik olan Osmanthus çiçeği, Guilin Dağları’nın kalbinden L’Occitane parfüm koleksiyonuna dahil olarak, doğayla iç içe ama çok tutkulu bir kadını hayal ediyor. Sonbaharda çiçek açan ve diğer birçok bitkinin çiçek açmayı bıraktığı bir zamanda güzel kokusunu yayan Osmanthus çiçeği, hassasiyet, sıcaklık, çekicilik, tatlılık ve tazelik yayıyor. Parfüm gurularına göre birkaç damla Osmanthus, iyimserlik ve pozitif etkilerle dolu bir gün anlamına geliyor.

Osmanthus
Anneler Günü Hediye Seti: 1675 TL
Eau de Toilette 75 ml: 890 TL
Shower Gel 250 ml: 250 TL
Body Lotion 250 ml: 405 TL
Hand Cream 30 ml: 130 TL


Doğanın vahşi güzelliğini somutlaştıran bir parfüm hayal edin
Herbae Eau de Parfum..

Günlük rutinler bizi bunaltsa da hayata iki elle sarılmaya devam ediyor ama macera yaşama isteğimizi de derinlerde bir yerde saklıyoruz. L’Occitane, hem çarpıcı hem de tarifi zor olan bu iki yaşam halini, doğanın vahşi güzelliğini somutlaştırarak, bir rafya fiyonguyla, basit bir şişeye hapsediyor. L’Occitane Herbae Eau de Parfum ile zihnine yolculuk edebilen kadınları tanımak istiyor çünkü onlar için yabani gül, beyaz ısırgan otu ve dikenli böğürtlen otu notaları ile minik duygu patlamaları yaşatmaya hazırlanıyor. Bergamotun baharatlı kokuları ile pembe biber birlikteliği adeta cesareti temsil ediyor. Misk tanelerinin eşsiz kokusu ile yaban gülünün karşılaştığı dikenli böğürtlen çalısının keskinliği, kalpleri büyülüyor. Parfüm ilk anda ormanda bir yürüyüşle hissedebileceğiniz tüm kokuları uyandırıyor. Balla kaplı ılık notalarıyla, baharatlı tonlara vurgu yapıyor ve ortamı ısıtıyor. Tende bıraktığı son his ise tatlı çimlerin yumuşaklığı.

Herbae
Anneler Günü Hediye Seti: 2270 TL
Eau de Parfum 90 ml: 1485 TL
Shower Gel 250 ml: 250 TL
Body Lotion 250 ml: 405 TL
Hand Cream 30 ml: 130 TL

Annneler Günü Özel Mini Parfüm Setleri
Neroli & Orchidee Mini Parfüm Seti: 299 TL
Cherry Blossom Mini Parfüm Seti: 249 TL
Osmanthus Mini Parfüm Seti: 299 TL

Yorum Yap