1. Ana Sayfa
  2. Magazin

BRIDGERTON 2. SEZONDA NEDEN BİR DÜĞÜN GÖRMEDİK?

BRIDGERTON 2. SEZONDA NEDEN BİR DÜĞÜN GÖRMEDİK?

Dünya, ’Bridgerton’ serisinin ikinci sezonunu sevenler ve sevmeyenler olarak ikiye ayrılıyor. Bazı izleyiciler ikinci sezonu beğense de bazıları hala ilk sezonun daha etkileyici olduğuna inanıyor. Ateşli sahnelerin eksikliği hissedilirken, gözlerden kaçmayan bir detay da Anthony Bridgerton ve Kate Sharma’nın düğünüydü. Teknik olarak ikinci sezonda bir düğün izledik ama o istediğimiz düğün değildi! Anthony ve Edwina Sharma’nın gerçekleşemeyen düğünü olsa da Kate ve Anthony’i istediğimiz noktada göremedik.

Kate ve Anthony’nin düğün sahnelerinin olmaması kararını geçtiğimiz Pazartesi günü Insider’a anlatan yönetmen Cheryl Dunye, “Daha önce büyük bir düğün sahnesi çekmiştik,” diyerek Anthony ve Edwina’nın hüsrana uğrayan seremonisine gönderme yaptı. “Aynı şovda bir muhteşem düğünün ardından diğeri olamazdı,” diyen Dunye, “İki düğünün birbiriyle karşılaştırtılmaması için yapamazdık,” diye ekledi.

Anthony’i canlandıran Jonathan Bailey ve Kate’i canlandıran Simone Ashley arasındaki kimya seyirciler tarafından beğenilirken yeni sezonda görülemeyen samimi sahneler dizinin hayranlarından eleştiri aldı. Serideki nadir samimi sahnelerden biri hakkında konuşan Ashley, “Çok özgüvenliydim. Çok güvende hissettim. Koyu tenli bir kadını ve vücudunu gösterebileceğimiz ve bu kadar tabu olmayacağı bu sahneleri yapmak beni çok heyecanlandırdı. Özellikle de bazen muhafazakar bir şekilde temsil edilen koyu tenli Hintli bir kadın olarak…” demişti.

Yazar Hakkında

Sitemizde hamilelik, giyim, moda, güzellik, saç bakımı, sağlık vb yani kadına dair her konuyla ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan yazılar doktor veya uzman tavsiyesi değildir.