1. Ana Sayfa
  2. Yaşam

Brooklyn Beckham ve Nicole Peltz’in düğününden ilk fotoğraflar!Düğün masrafları dudak uçuklattı

Brooklyn Beckham ve Nicole Peltz’in düğününden ilk fotoğraflar!Düğün masrafları dudak uçuklattı

David ve Victoria Beckham’ın oğlu Brooklyn Beckham Amerikalı ünlü milyarderin kızı Nicola Anne Peltz ile evleniyor. 3.5 milyon dolarlık düğünün fotoğraflarını Vogue dergisine satan çiftin ilk görüntüleri yayınlandı.

Dünyaca ünlü futbolcu David Beckham ve Spice Girls’ün eski üyesi Victoria Beckham’ın en büyük çocukları olan Brooklyn Beckham, Amerikalı milyarder Nelson Peltz’in kızı Nicola Anne Peltz ile dünyaevine girdi. 

david beckham oğlu

2020 yılında da nişanlandıklarını ilan eden çift en son evlilik sözleşmesi imzaladıkları haberleriyle gündeme gelmişti. İddiaya göre, Nelson Peltz, müstakbel damadı Brooklyn Beckham’a evlilik sözleşmesini şart koşmuştu.

Anlaşmada, çiftin boşanması durumunda her ikisinin de ailelerinden kaynaklanan servetten pay alamayacağının yer aldığı iddia ediliyor. Bu haber için her iki taraf da sessizliğini korudu.

Brooklyn Beckham evleniyor

DÜĞÜN 58 MİLYON TL’YE MAL OLDU

Beckham çiftinin toplam serveti yaklaşık 730 milyon TL (380 milyon Sterlin) gibi bir sayıdayken Peltz ailesinin serveti ise yaklaşık 25 milyar TL (1,3 milyar Sterlin) gibi yüksek  oranda fark ediyor.

58 milyon TL’lik (3,5 milyon dolar) düğün, Peltz’in ailesinin sahip olduğu Florida’daki bir malikanede gerçekleşti.

Bir servet harcanan düğünün fotoğraflarını Vogue dergisine satan çiftin ilk görüntüleri yayınlandı. Gelinin stilisti tasarım için “Hayatımda gördüğüm en iyi gelinlik” ifadesini kullandı.

Valentino’nun kreatif direktörü Pierpaolo Piccioli’nin imzasını taşıyan elbise, iki Roma seyahatinin ve ABD’deki iki gelinlik provasının sonucunda ortaya çıktı.

 

 Düğünde Valentino Haute Couture imzalı bir elbise tercih eden Peltz, modern dokunuşlu geleneksel bir model tercih etti. Gelinliğin her detayıyla yakından ilgilenen stilisti Leslie Framer, oyuncunun gelinliği için hayatında gördüğü en iyi gelinlik tanımını kullandı.

Peltz’in tercih ettiği gelinlik, işlemelerin geri planda tutulduğu sade bir tasarım sundu. El yapımı eldivende ve duvakta ise Fransız danteli kullanıldı.

Düğünün ardından iddialara göre Beckham ailesinde bir anlaşmazlık olduğu da ortaya çıktı. Brooklyn Beckham, evlendikten sonra 27 yaşındaki Nicola Anne Peltz’in soyadını almaya karar vermişti. Düğün ardından da ünlü isim pozları “Nicola Mr.&Mrs. Peltz Beckham” olarak paylaştı.

Ancak anne Beckham ise tepsini paylaşımla gösterdi. Victoria fotoğrafları paylaşırken Mr.& Mrs. Beckham diye paylaştı.

Brooklyn Beckham ve Nicola Anne Peltz düğün fotoğraflarını ise Vogue’a sattı. Bu sebeple gelin ve damadın fotoğrafı yeni ortaya çıktı.

Çiftin evlendikten sonra Los Angeles’ta yaşaması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Sitemizde hamilelik, giyim, moda, güzellik, saç bakımı, sağlık vb yani kadına dair her konuyla ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan yazılar doktor veya uzman tavsiyesi değildir.