1. Ana Sayfa
  2. Kadın

Destekleyici ve Toparlayıcı Bikini Modelleri

Destekleyici ve Toparlayıcı Bikini Modelleri

 

Destekleyici ve toparlayıcı bikini modelleri bir diğer isimle push up bikini olarak bilinen bu modellerde amaç göğüslerin gözükmesidir. Dolgun gözüken göğüsler daha çekici ve zarif gözüktüğü için destekleyici bikini modelleri ortaya çıkmıştır. Destekli bikini üstünün göğüs kabı kısmında bulunan sünger desteği sayesinde göğüsler büyük gözükür. Ayrıca destekleyici bikini takımı kullanıcılarına üst seviyede konfor ve rahatlık sağlar. Bikini üstünde dolgun gözükme amacı güden bu bikiniler, toparlayıcı bikini adını bu nedenle almıştır. Diğer adı push up bikini olan bu bikiniler ayrı ayrı bikini üstü ve altı şeklinde de Ayyıldız’da alıcılarına satışa sunulmuştur.

 Destekli Bikinilerin Özellikleri

Büyük göğse sahip olmayan kadınların genel olarak bikini konusunda tercih ettikleri bikinilerin en başında destekli bikini modeli öne çıkmaktadır. Toparlayıcı bikini olarak da bilinen bu bikinilerin tercih edilmesindeki en büyük neden ise küçük göğüslü kadınların bu modellerle göğüslerini dolgun göstermek istemesidir.

Destekli bikiniler konfor bakımından küçük göğüslü kadınlar için çok rahattır. Bazılarında sünger destekleri sabit olurken bazılarında süngerler çıkarılabilir özelliktedir. Toparlayıcı bikiniler balenli olarak üretilir. Nedeni ise sünger desteği sayesinde göğüsler büyük ve kalkık bir şekilde gözükür. Ayrıca balenli destek bikiniler sayesinde göğüsler dolgun gözükür ve alttan tutulur.

Toparlayıcı Bikini Çeşitleri

Küçük göğüslü ve göğüslerinizin dolgun gözükmesini istiyorsanız alacak olduğunuz bikini takımının destekli bikini takımı ya da diğer adıyla toparlayıcı bikini takımı olarak almanız gerekmektedir. Tam destekli bikini çok küçük göğüslere sahip kadınlar için müthiş bir çözümdür. Çünkü tam destekli bikini modeli göğüs bedenini 2 boyuta kadar büyütebilir.

Yarım destekli bikiniler ise tam destekli olanlara göre daha az dolgunluk gösterir. Göğüsleri ortalama olarak bir beden büyüten yarım desteklilerde sünger oranı az olduğundan dolayı terlemeyi de minimuma indirgeyecektir. Toparlayıcı bikini takımı olarak da bir diğer çeşit üçgen bikini modelleridir. Üçgen bikini modellerinde damla şeklinde ya da bikininin göğüs kabında üçgen bir dolgu şeklinde sünger bulundurulur. Bu destekli bikini takımında ağırlık az olacağından ve belirli bir seviyede göğüsleri dolgun göstereceğinden giyimi oldukça rahattır.

Ayyıldız Destekleyici ve Toparlayıcı Bikini Modelleri

Ülkemizde 65 yıldız giyim sektöründe yer alan ve bu alanda müthiş bir isim edinmiş olan Ayyıldız kaliteli bikini kumaşlarında yılların tecrübesiyle sizler için mayo ve bikini üretimine devam ediyor. Destekli bikini modellerinin çarpıcı desenleri ve farklı tarzları sayesinde kadınların gözlerini alıyor. Küçük ve sarkık göğüslü kadınların kullanması ideal olarak görülen destekli bikini modellerinde ayrıca askılı ve straplez bikini modelleri de kadınların seçimine sunuluyor. Göğüsler için toparlama ve sarkan göğüsleri kaldırma konusunda destekli bikini takımı sizleri Ayyıldız’da bekliyor. İndirimli fiyatlar, kaliteli kumaşlarla birlikte Ayyıldız’dan mayo ve bikini alımını rahatça yapabilirsiniz.

 

 

Yazar Hakkında

Uzman Yazar