1. Ana Sayfa
  2. Makyaj

Kırmızı Ruj Hangi Tene Daha Çok Yakışır?


+ -

Kırmızı ruj bir çok bayanın beğendiği rujdur. Fakat insanların kafasında tespit edilen ön yargıdan dolayı kırmızı ruj cesaretle özdeşleşmiştir. Kırmızı ruj ile yaptığınız makyaj ile girdiğiniz ortamda en ilgi çeken şahıs siz olursunuz. Dolayısıyla bu kadar ilgi çeken bir ruju sürmek cesaret istiyor.

Kırmızı ruj hangi cilde daha çok yakışır?

Kırmızı ruj sürmenin incelikleri arasında cesaret ön planda. Düşünsene kırmızı rujlu gece makyajı yaptığını. Tüm gözler senin üstünde olmayacak mı?
kırmızı ruj hangi tene daha çok yakışır
Yalnız buradaki en mühim ayrıntı ise saç renginizin yanı sıra cildinize ideal tonlarda kırmızı ruj tonları kullanmak. Çünkü kırmızı ruj dendiğinde aklımıza kırmızının bir çok tonu geliyor değil mi? Bunların hepsi teninize uymayacaktır. Rastgele kullanmanın neticesi da pek hoş olmaz. Bundan dolayı en iyi kırmızı ruj rengini bulmaya çalışmalısın.

Tutkunun, aşkın ve kadınların, tek ortak noktası “Kırmızı“. Sizde cilt renginize ideal bir kırmızıyla hayal ettiğiniz o can alıcı görüntüye sahip olabilirsiniz.

Canlı kırmızı ruj tonları en çok kime yakışır?

Peki kimler hangi kırmızı ruj tonları kullanmalı? Kırmızı ruj kime yakışır? İşin özü kolay aslında. Cildinize en uygun ve çok yakışan kırmızı tonlarını bir çırpıda bulamazsınız. Bunun amacıyla kırmızının her tonunu bir çok kez denemiş olmasınız. Ve cildinize en çok yakışanda karar kılmalısınız. Peki o kararı nasıl tek başımıza vereceğiz. İşte o kararı vermeniz amacıyla lüzumlu kırmızı ruj önerileri. Bu kırmızı ruj önerileri ile sana en ideal kırmızı ruju bulman çok daha kolay olacak.

Esmer ve Buğday Tenliler : gözünüzün önünde canlanan o capcanlı kırmızılar, mercana dönük renkli kırmızı tonları tamda esmer ve buğday tenlilere göre.

Beyaz Tenliler : Beyaz tenli kadınlar, esmer ve kızıl tenlilere göre çok daha şanslılar. Bu ten rengine sahip olağanüstü yakışıyor. Soğuk kırmızılar ve koyu kan kırmızısı rujlar tam da onlara göre biçilmiş kaftandır denilebilir.

Kızıl Tenliler : İçerisinde turuncu renkler sahip olan kırmızı rujları tercih etmelisiniz.

Dudak şekline göre ruj sürme teknikleri öğrenmeli ve sürdüğün rujun sana daha çok yakışmasını sağlayabilirsin.

Yorum Yap