1. Ana Sayfa
  2. Yaşam

Mehmet Ali Erbil’den müjdeli haber! Çarkıfelek ile geri dönüyor

Mehmet Ali Erbil’den müjdeli haber! Çarkıfelek ile geri dönüyor

Yakalandığı hastalık sebebiyle uzun süre ekranlardan uzak kalan Mehmet Ali Erbil’den müjdeli haber geldi. Ünlü şovmen önümüzdeki aylarda Çarkıfelek programı ile tekrar ekranlara döneceğini açıkladı.

“Çarkıfelek” programı ile hafızalara kazınan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz yıllarda yaşadığı sağlık sorunları sebebiyle ekranlardan uzak kalmıştı. Ölümden dönen Erbil, başarılı tedavi sürecinin ardından hayranlarına müjdeli haberi verdi.

Mehmet Ali Erbil

Nasuh Özdemir İstanbuli’nin yayınladığı programa konuk olan ünlü şovmen, önümüzdeki aylarda Çarkıfelek programıyla yeniden sevenlerinin karşısına çıkacağını açıkladı. 

Nasuh Özdemir İstanbuli ve Mehmet Ali Erbil

“DUALAR VE TEDAVİLERLE AYAKTA KALDIM”

Ağır bir hastalık süreciyle mücadele ettiğini söyleyen Erbil, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Uzun bir tedavinin ardından kendimi çok iyi hissediyorum. Süreçte her geçen gün daha iyi duruma geldik. Sevenlerimin de birçoğu bana dualar etti onların dualarıyla ve tedavilerle ayakta kaldık. Şükürler olsun ki şu anda çok iyi durumdayım. Bildiğiniz gibi yıllardır sunduğumuz ve bizimle özdeşleşen bir programımız var. Çok yakın zamanda Çarkıfelek programı ile sevenlerimizin karşısında olacağız. Tabi birçok yeni proje üzerinde çalışmalarımız da devam ediyor. Sizin aracılığınız ile özellikle zor günlerimde beni yalnız bırakmayan tüm sevenlerime teşekkür ediyor ve hepsine saygı ve selamlarımı iletiyorum.”

Mehmet Ali Erbil Çarkıfelek ile geri dönüyor

Yazar Hakkında

Sitemizde hamilelik, giyim, moda, güzellik, saç bakımı, sağlık vb yani kadına dair her konuyla ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan yazılar doktor veya uzman tavsiyesi değildir.