Her Cilt Tonuna Uygun Minimalist Makyaj Önerileri

Her cilt tonuna uygun minimalist makyaj önerileri ile cilt tonunuzu tamamlayan ve güzelliğinizi ortaya çıkaran makyajlar yapabilirsiniz.

  1. Açık Tenliyseniz Şeftali Pembesi Sizin Renginiz!

Dünyanın en natural görüntüsüne ışık hızında ulaşmaya ne dersiniz? Göz gölgenizde kullanacağınız şeftali pembesi bir ton ya da allık ile minimal ve oldukça feminen bir görünüme sahip olabilirsiniz. Tabana açık pembe bir zemin hazırlayın ve ardından göz çizginize şeftali tonda bir fark ile renk katın. Böylelikle son derecede doğal ve etkileyici bir makyaj modeli elde edebilirsiniz. Yine şeftali tonunu dudaklarınıza ve yanaklarınıza da uygulayabilirsiniz.

minimalist makyaj önerileri

  1. Yanık Tenliyseniz Kayısı Rengi Sizin Renginiz!

Yanık bir tene sahipseniz turuncuya kaçan kayısı renkleri teninizde inanılmaz bir etki yaratacaktır. Bu rengi ister dudaklarınızda ister göz gölgelendirmelerinde kullanın, mükemmel bir sonuç elde edersiniz. Bu makyaj tonları ile hem doğal hem de seksi bir etki yaratarak oldukça feminen bir görünüme imza atabilirsiniz.

  1. Esmerseniz Vişne Tonları Sizin Renginiz!

Esmerseniz böğürtlenden çileğe kadar her türlü renk paleti güzelliğinizi ortaya çıkarmanızda etkili olacaktır. Göz çevrenizde vişne tonları ile yapacağınız makyajı dudaklarınızdaki sade pembe bir ruj ile pekiştirerek oldukça minimal makyaj elde edebilirsiniz.

  1. Bej Ten Rengine Sahipseniz Gül Kurusu Sizin Renginiz!

Cilt renginiz biraz koyuya kaçıyorsa sizin renginiz gül kurusu olacaktır. Gül kurusu pigmentleri size oldukça doğal ve feminen bir görünüm kazandıracaktır. Natural bir görünüm elde ederek minimal bir makyaja imza atmanızı sağlayacaktır. Bu rengi göz makyajınızda kullanabileceğiniz gibi dudak ve yanaklarınızda da kullanabilirsiniz.

  1. Bronz Tenliyseniz Parıltılı Şeftali Sizin Renginiz!

Bronz tenin güzelliğini ortaya çıkarmak için bir nebze parıltılı bir dokunuşa ihtiyaç olacaktır. Bronz renkleri allık olarak kullanabileceğiniz gibi dudak ve göz makyajınızda da kullanabilirsiniz. Böylelikle ten rengine göre makyaj yapmış olur ve cildinizin güzelliğini ortaya çıkarırsınız.

Etiketler