1. Ana Sayfa
  2. Fragman izle

TRT1’in kaliteli projesi devam etmeyecek mi: Alparslan Büyük Selçuklu, Haziran’da finale mi gidecek?


+ -

8 Kasım tarihinde ilk defa dizi severlerin karşısına geçen ve kendisiyle aynı günde yayınlanan diğer tüm dizi projelerini gerisinde bırakarak zirveye oturan Alparslan Büyük Selçuklu şaşırtıcı gelişme yaşandı.

Aylardır ekranlarda varlık göstermesine rağmen kemikleşmiş bir izleyici kitlesine erişen Alparslan Büyük Selçuklu’nun sezon finaline dair seyirciyi şaşırtacak bir iddia ortaya atıldı.

Öncelikli olarak Akli Film’in sahipliğini üstlenen Emre Konuk’un yapımcılığında hayata geçirilen Alparslan Büyük Selçuklu dizisi önemli başarılara imza atmasının ardından önümüzdeki sezonda da kaldığı yerden devam edeceği müjdesi verilmişti.

Bu gelişmenin hemen sonrasında ise Sedat İnci’nin yönetmenliği eşliğinde çekimleri gerçekleştirilen Alparslan Büyük Selçuklu’nun 28.bölümde sezon finaline gireceği ve Mayıs ayı sonunda da ekranlara kısa bir mola vereceği iddiası ortaya atıldı. Yaz ayı boyunca seyircisinden ayrı kalacak olan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin ekibi yeni sezon için Ağustos ayında yeniden bir araya geleceğinin bilgisine ulaşıldı.

 

Yorum Yap