1. Ana Sayfa
  2. Yaşam

Beckham düğününden Ukrayna desteği!

Beckham düğününden Ukrayna desteği!

Geçtiğimiz günlerde David Beckham ve Victoria Beckham’ın büyük oğlu Brooklyn Beckham dünya evine girdi. Düğünde gelinin babası, sayılı milyarderlerden olan Nelson Peltz, yaptığı konuşmayla herkesin takdirini kazandı.

Ünlü eski futbolcu David Beckham geçtiğimiz günlerde büyük oğlu Brooklyn Beckham’ı evlendirdi. Düğünde yaptığı konuşmayla duygusal anlar yaşatan eski futbolcu David Beckham, ailesi hakkında uzun bir konuşma yaptı.

beckham ailesi

David Beckham, eşi Victoria’yı överek başladığı konuşmasına en iyi anne sıfatıyla devam etti. Sonrasında ilk çocuğu olduğu için Brooklyn’le gurur duyduğunu belirtti. 

brooklyn beckham ve nicola anne peltz

Daha öncelerde David Beckham’ın Ukrayna için yaptığı destek gündeme oturmuştu. Gelinin babası dünyanın sayılı milyarderlerinden olan Nelson Peltz de bir konuşma yaptı. Bu noktada misafirlerine seslenen Peltz, “Oğlum ve kızım adına konuşuyorum. Yeni evli bu çift, hediye istemiyor. Onun yerine Ukrayna’ya yapacağınız yardımlar hediye niteliği taşımaktadır.” ifadesini kullandı. 

Yazar Hakkında

Sitemizde hamilelik, giyim, moda, güzellik, saç bakımı, sağlık vb yani kadına dair her konuyla ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan yazılar doktor veya uzman tavsiyesi değildir.