1. Ana Sayfa
  2. Cilt Bakımı

Cildi Parlatan Bal Maskesi Nasıl Yapılır?


+ -

Cildi Parlatan Bal Maskesi Nasıl Yapılır?

Pak Kadın sitesi olarak cildi parlatan bal maskesi tarifi ile karşınızdayız. Bu cilt maskesi cildinizi hem çok güzel parlatacak hem de cildinizi doyasıya nemlendirecek.

Cildinizin yumuşak, sağlıklı ve parlak görünmesini istemez misiniz? Ev ortamında çok kolay bir şekilde hazırlayacağınız bal maskesi ile çok canlı bir cilde sahip olabilirsiniz. Cildi parlatan bal maskesi, antibakteriyel özelliği sayesinde cildinize ilaç gibi gelecek. Cildinizi onaracak olan bu özel bal maskesi ile sonuca belki siz bile inanamayacaksınız. İşte cildi parlatan bal maskesi malzemeleri, hazırlanışı ve uygulanışı.

cildi parlatan bal maskesi

Cildi Parlatan Bal Maskesi Tarifi

Cildi Parlatan Bal Maskesi Malzemeleri

1 tatlı kaşığı bal

1 çay kaşığı yoğurt

1 fincan süt

Cildi Parlatan Bal Maskesi Hazırlanışı ve Uygulanışı

Hazırladığınız bal, yoğurt ve bir fincan sütü bir kaba alıp iyice karıştırın ve çırpın. Hazırladığınız özel karışımı yüzünüze sürün ve yaklaşık olarak 15 dakika bekletin. Bekleme süresi bittikten sonra cildinizi ılık bir su ile durulayın. Sonrasında cildinize nemlendirici uygulayın. Cildi parlatan bal maskesini haftada bir defa uygulayarak cildinizi nemlendirebilir ve yumuşacık bir cilde sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap