1. Ana Sayfa
  2. Makyaj

Diş Eti Rengine Göre Ruj Seçimi Nasıl Yapılır?


+ -

Diş Eti Rengine Göre Ruj Seçimi Nasıl Yapılır?

Diş eti rengine göre ruj seçimi oldukça önemlidir. Ruj rengini diş eti rengine göre seçmenin iki basit ve kolay yolunu kadın sitesi olarak siz değerli okuyucularımız için yazdık.

diş eti rengine göre ruj seçimi

Birçok insan ruj rengini seçerken ten rengine dikkat eder. Hatta ten rengini göz önüne almakla birlikte saç rengine de dikkat ederek ruj seçimi yapmaya çalışır. Pak kadın sitesi olarak güldüğünüzde rujunuzun ve diş etinizin farklı tonlarda olmadığı, oldukça uyumlu olduğu bir başka yolunu sizler için sıraladık. Gülümsenin kişiye oldukça güzel bir samimiyet kazandırdığını neredeyse bilmeyenimiz yoktur. Gülümsediğimizde görünen diş eti rengiyle uyumlu ruj seçimi yapmanın önerilerini yazdık. İşte gülümserken daha da güzelleştiren diş eti rengine göre ruj seçmenin o ince tüyoları…

Diş Eti Rengiyle uyumlu Ruj Seçimi Nasıl Yapılır?

Diş eti koyu renkte olanlar

Diş eti rengi koyu ya da kırmızıya yakın olan insanların seçmesi gereken ruj renkleri mümkün mertebe açık olması lazım. Çünkü gülümsediğinizde oldukça dikkat çeken koyu renkli diş etinizi arka plana atarak dikkati muhteşem görünen dudaklarınıza çekebilirsiniz.

Diş eti açık renkli olanlar

Diş eti pembe veya pembeye dönük açık bir renkte olan kadınların özellikle dudaklara renk kazandırmak ve dikkati dudaklara çekmek amacıyla koyu renkli rujları özellikle tercih etmeli. Yaşanacak aksi bir durumda solgun görünmenize sebep olacaktır.

Kuru Fırçalama Tekniği Nedir, Nasıl Yapılır?

Şifa Duaları

Yorum Yap