1. Ana Sayfa
  2. Aşk ve Aşka Dair Her Şey

Erkeklere İtici Gelen Kadın Davranışları


+ -

Erkeklere İtici Gelen Kadın Davranışları

Bu yazımızın içerisinde sizlere Pak Kadın sitesi olarak, erkeklere itici gelen kadın davranışlarından bahsedeceğiz. Erkek ve kadının birbirinden farklı cins olması neticesinde beklentiler ve istekler de farklı olmaktadır. Kadın erkek ilişkisinde birden soğuk rüzgarlar esmeye başladıysa ve sorunun tam olarak ne olduğunu bilmiyorsanız, bu yazımızdan faydalanabilirsiniz. Erkekler kadınların bazı davranışlarını oldukça fazla itici bulmaktadır. Bu davranışların neler olduğunu muhakkak ki merak ediyorsunuzdur. Öyleyse lafı çok uzatmadan hangi kadın davranışları erkeklere oldukça itici gelmekte, bu konu hakkında bilgiler verelim;

erkeklere itici gelen kadın davranışları

  • Paraya çok önem vermek: Evet, bir kadının paraya yani maddiyata çok önem verdiğini hissettirmesi erkeklere itici gelen davranışlar arasında ilk sırada gelmektedir.

  • Saatlerce alışveriş yapmak: Saatlerce alışveriş yapmak hem kadın hem de erkek için itici gelebilir. Bazı kadınlar özellikle bir ürün satın alacağı zaman saatlerce o ürünü inceler, bakar. Bu durum maalesef ki erkekleri rahatsız etmektedir.

  • Çocuksu davranmak: Çocuksu davranmak ile çocuk ruhlu olmak farklıdır. Çocuk ruhlu olan kadınlar hem daha eğlenceli hem de pozitif enerjiye sahiptir. Ama çocuk gibi konuşmak veya hareket etmek erkeklere itici gelen kadın davranışları arasındadır.

  • Makyajın dozunu kaçırmak: Dudakları parlayan, göz kapakları mavi farlı ve aşırı fondöten süren bir kadın düşünün. Hayal etmesi bile kötü bizce. Evet, her kadın istediği gibi giyinebilir ve makyaj yapabilir. Ama makyajı gelişigüzel ve abartılı yapmak erkeklerin son sürat kaçmasına sebep olabilir.

  • Sürekli kavga etmek: Durup dururken sırf kavga çıksın diye söylenmek son derece yanlıştır. Özellikle küfür veya argo kelime kullanmak, erkeğe olduğu kadar kadınlara da itici gelmektedir. Bir erkeğin de sürekli küfür etmesi kadınlar tarafından itici bulunur.

  • Kendisi dışındaki herkesi aşağılamak: Hiç kimse bulunmaz Hint kumaşı değildir. Kadınların kendi dışındakileri sürekli aşağılaması, yerin dibine sokması son derece yanlış bir tavırdır. İnsanlara yardım etmeyen ve hor gören kadınlar, erkekler tarafından itici bulunur.

  • Aşırı bağımlılık: Bir kadının sevgilisine veya eşine bağlı olması doğrudur. Fakat bu durumun aşırısı bir hastalıktır. Erkekler, aşırı düşkün ve sürekli hesap soran kadınlardan rahatsız olurlar. Bu yüzden her şeyin dozunda olması önemlidir. Aşırı bağımlılık, erkeklere itici gelen kadın davranışları arasında yerini almaktadır.

Erkeklerin Aşık Olduğunu Gösteren 7 İşaret

Soslu Makarna Tarifi

Yorum Yap