1. Ana Sayfa
  2. Cilt Bakımı

Kuruyan Dudak Bakımı Nasıl Yapılır? Bunu Kesinlikle Deneyin!

kuruyan dudak bakımı
+ -

Bazen sert iklimden bazen farklı problemlerden ötürü kuruyan dudak bakımı için evde oldukça kolay bir şekilde yapabileceğiniz dudak kurumasına çok iyi gelen maske önerisinde bulunduk.

kuruyan dudak bakımı

Havaların aniden değişmesi ile gün içerisinde dudaklar kuruyabilir. Dudak kurumasına iyi gelen ve evde çok pratik bir şekilde yapabileceğiniz dudak maskeleri ile cildinizin ihtiyacı olan nemi geri verebilirsiniz. Sadece nem kazandırmakla kalmayıp dudaklarınıza canlılık bile kazandırabilirsiniz. Zamanla dudak renginde meydana gelen renk solması gibi problemlerin önüne geçmek için Pak Kadın tarafından sizlere önerilen bu maskeyi düzenli olarak dudaklarınıza uygulayabilirsiniz. İşte kuru dudakların dermanı olan pratik dudak maskesi ile dudak bakımı…

Kuruyan Dudaklara İyi Gelen Maske

Kuruyan Dudak Maskesi Malzemeleri :

  • 1 çay kaşığı badem yağı
  • 1 çay kaşığı karite yağı
  • 1 çay kaşığı bal
  • 1 tatlı kaşığı bal mumu
  • 5-6 damla nane yağı

Kuruyan Dudak Maskesi Hazırlanışı:

Malzemeler kısmında verilen tüm malzemeleri güzel bir şekilde karıştırın ve eritin. Karışımı erittikten sonra soğumaya bırakın. Soğuma işlemi sonunda hazırladığınız dudak maskesini her gün dudaklarınıza sürün. Düzenli bir şekilde kullanmaya devam ederseniz dudaklarınızda oluşan çatlaklar kısa zaman içerisinde yok olacak ve capcanlı ve parlak görünüme sahip dudaklara kavuşacaksınız.

Yorum Yap