1. Ana Sayfa
  2. Cilt Bakımı
  3. Patates ile koltuk altı beyazlatmanın püf noktaları

Patates ile koltuk altı beyazlatmanın püf noktaları


Patates ile koltuk altı beyazlatmanın mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte kadınların korkulu rüyası haline gelen koltuk altı kararması farklı sebeplerden dolayı ortaya çıkabilir. Kadınlar için oldukça önemli bir sorun haline gelebilen koltuk altı kararması problemi evde yapılabilecek birkaç basit uygulama ile çözülebilir. Koltuk altı kararması için patates uygulamasını koltuk altlarınıza uygulayarak kısa zamanda koltuk altı kararması probleminden kurtulabilirsiniz.

koltuk altı kararması patates

Koltuk altı kararması patates ile çok kolay bir şekilde giderilebilir. Patates hem ucuz hem de bulunabilirliği olan bir üründür. Patatesi değişik birkaç yöntem ile uygulamak mümkündür ve oldukça etkileyici bir çözümdür. Patatesi değişik şekillerde kullanarak koltuk altı kararması için kullanabilirsiniz.

Koltuk altı kararması için birçok doğal yöntem bulunmakla birlikte en kolayı ve en risksiz olanı kesinlikle patatestir. Herkesin kullanabildiği gibi cildi hassas olanların daha çok tercih ettiği patates ile koltuk altı beyazlatma için ilk olarak bir dilim patates ile koltuk altlarınızı beşer dakika boyunca ovarak daha sonra yıkayın. Bir hafta boyunca her gün bunu yapmanız halinde kısa zamanda bunun etkisini göreceksiniz. Yine diğer yöntem olan patates suyunu çıkarıp koltuk altlarına sürmek de etkili bir yöntemdir. Patatesten elde ettiğiniz suyu koltuk altlarınıza sürün ve on dakika bekletin. Günde iki defa yaparsanız bir hafta içinde çok güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kadın sitesi olarak patatesle koltuk altı beyazlatma olayını anlattık. Risksiz ve uygun maliyetli olan bu uygulama ile bir hafa on gün gibi çok kısa bir sürede koltuk altlarınzıdaki kararmalardan kurtulabilirsiniz.

Yorum Yap