1. Ana Sayfa
 2. Fragman izle

Camdaki Kız CANLI izle! Kanal D Camdaki Kız 39. yeni bölüm canlı izle! Camdaki Kız yeni bölümde neler olacak? Kanal D canlı izleme linki!

featured
+ -

Camdaki Kız canlı izle linki araştırılıyor. Ekranların sevilen dizisi Camdaki Kız bugün KANAL D’de başlıyor. Camdaki Kız canlı izle, yeni bölüm canlı izle! Camdaki Kız 39. bölüm canlı izleme linki! Camdaki Kız yeni bölümde neler olacak? Camdaki Kız son bölümde neler oldu? Camdaki Kız dizisi canlı izle! KANAL D Camdaki Kız izle! Camdaki Kız canlı izle! Star Camdaki Kız ilk Bölüm canlı izle! Camdaki Kız full HD Canlı izle! Camdaki Kız canlı izle! Kanal D canlı izle linki haberimizde…

CAMDAKİ KIZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hayri, Nalan’a olan duygularını itiraf edebilecek mi?

Nalan, Feride’nin korkusundan Hayri’yle yan yana gelmeye çekinse de öğrendiği gerçek onu daha da tehlikeye sokar. Feride, Hayri’nin cüzdanında Nalan’ın fotoğrafını görünce ne yapacak?

CAMDAKİ KIZ CANLI İZLE

Camdaki Kız canlı izlemek için CAMDAKİ KIZ CANLI İZLE

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nalan ve Hayri arasında büyük engeller yaşanıyor. 7 Nisan Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde neler oldu? Camdaki Kız son bölümüyle HD kalitede Kanal D’de! Camdaki Kız 38. Bölümüyle yeni bölümüyle ekrana geldi. Camdaki Kız 38. Bölüm full izle! Camdaki Kız son bölümde Feride, Hayri ve Nalan’ın yan yana gelmemesi için elinden geleni yapıyor.

Nalan, mantığı aksini söylese de kalbini dinleyerek tekrar Hayri ile görüşünce, Feride’ye yakalanır. Feride, Nalan’ın yalan söylemesi ve sonrasında Hayri’yle görüştüğünü öğrenince küplere biniyor. Nalan, Feride’den kurtulabilecek mi? Hayri’nin Nalan’a olan yakınlığı Feride’yi çileden çıkarır. Nalan, Hayri’nin Feride’den duyacaklarını tahmin eder ve daha da üzülür. Feride’nin Hayri’ye karşı söylediği sözler oldukça ağır olur.

Rafet, şirket giderlerini kontrol eder ancak, hesapta olmayan harcamalar Rafet’in dikkatini çeker. Rafet, depoya ödenen kirayı duyduktan sonra olayın peşine düşer. Sedat’ın araba koleksiyonu olduğunu öğrenen Rafet, Muzo ve Sedat’ı öfkeyle fırçalar. Levent, eniştesinin kumar borcu yüzünden ablasına para verecektir. Selen’in kurduğu planla ve Döndü’nün desteğiyle gerekli para bulunur. Ancak Levent, olayın sonunda tefeciler tarafından kaçırılır.

CAMDAKİ KIZ KONUSU NE?

CAMDAKİ KIZ OYUNCULARI KİMLER?

 • Burcu Biricik : Nalan İpekoğlu Koroğlu
 • Feyyaz Şerifoğlu : Sedat Koroğlu
 • Enis Arıkan : Muzaffer Koroğlu (Muzo)
 • Selma Ergeç : Selen Koroğlu
 • Nur Sürer : Feride İpekoğlu
 • Şerif Erol : Adil İpekoğlu
 • Devrim Yakut : Gülcihan Koroğlu
 • Tamer Levent : Rafet Koroğlu
 • Hande Ataizi : Cana Yalçın
 • Tuğrul Tülek : Levent

Yorum Yap