1. Ana Sayfa
  2. Cilt Bakımı

Elma Sirkesi İle Koltuk Altı Beyazlatmanın Sırrı

elma sirkesi ile koltuk altı beyazlatma
+ -

Elma sirkesi ile koltuk altı beyazlatmanın mümkün olduğunu biliyor musunuz? Bu sorunun cevabı sizde hayır ise bu yazıyı okuduktan sonra cevabınızın değişeceğine emin olabilirsiniz. Çünkü elma sirkesi ile koltuk altlarınızı teniniz ile uyumlu hale getirmek çok kolay ve çok ucuz.

Koltuk altı kararması her ne kadar çok büyük bir sorun gibi görünmese de yazın gelmesi ile birlikte tatile çıkma planları yapan kadınlar için oldukça büyük bir problemdir. Koltuk altı kararması için doğal yöntemler uygulayarak bu problemi ortadan kaldırmak hem cilt için çok önemlidir hem de maddi anlamda bir külfetten kurtulmak demektir.

elma sirkesi ile koltuk altı beyazlatma

Sirkenin birçok alanda faydalı olduğunu hemen hemen herkes biliyor. Sirkenin faydalı olduğu alanlardan biri de cilde olan muhteşem etkisidir. Deride bulunan bakterileri öldüren ve koku oluşmasına mani olan elma sirkesi ile koltuk altı beyazlatılabiliyor. Sirke asitli bir yapıya sahip olduğu için cildi ölü hücrelerden arındırır. Elma sirkesini bir parça pamuk veya bez ile koltuk altlarınıza masaj yapar gibi sürdükten sonra 10-15 dakika kadar bekleyin. Bekleme işleminden sonra koltuk altlarınızı durulayın. Bu işlemi günde bir veya iki defa uygulamaya devam ettiğiniz sürece çok kısa bir zaman sonra koltuk altlarınızda meydana gelen güzel gelişmeleri göreceksiniz. Çok kısa bir süre sonra koltuk altlarınızdaki kararmalardan kurtulacak ve cildiniz ile uyumlu koltuk altlara kavuşacaksınız.

Elma sirkesi ile koltuk altı beyazlatma yukarıda anlattığım gibi hem basit hem de oldukça uygun maliyetli bir işlemdir. En güzel kadınlar sitesi olarak teniniz ile uyumlu koltuk altı günler dileriz.

Yorum Yap