1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım

Farmasi Girişimci Girişi Nasıl Yapılır?


+ -

Farmasi ürünlerini %35 daha ucuza alabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Sisteme üye olduktan sonra telefonunuza girişimci numaranız ve şifreniz gelecektir. Bu bilgileri Farmasi girişimci girişi sayfasındaki giriş ekranına yazarak girişimci panelinize ulaşabilirsiniz.

Farmasi girişimci girişi yaptıktan sonra, paneliniz üzerinden siparişlerinizi %30-35 bandında daha uygun fiyatlara verebilirsiniz. Ayrıca kendi yeni üye kayıtlarınızı da girişimci panelinizden gerçekleştirebilir, böylece sizin yaptığınız üyeler sipariş verdikçe siz de onları sipariş miktarları üzerinden komisyon kazanabilirsiniz.

farmasi girişimci girişi

Farmasi Ürünleri Nereden Alınır?

Farmasi ürünleri, teknolojinin gelişmesi sonrasında ve internetin günlük hayatta yerini almasıyla birlikte daha kolay ulaşılabilir oldu. Artık yeni Farmasi ürünleri hakkında çok daha çabuk bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Farmasi’ye üye girişi yaparak web sitesinde bütün Farmasi ürünleriyle ilgili ürün tanıtmalarına ulaşılabilmesi, kullanıcılarının işlerini oldukça kolaylaştırıyor. Kullanıcılar, kozmetik ürün görsellerine web sayfası üzerinden ulaşabilmekte, ürün hakkında yazılan yazıları, yorumları, deneyimlerini kolay bir şekilde okuyup paylaşabilmekteler. Bu sayede çok daha gönül rahatlığıyla kendine uygun olan ürünleri seçip alabiliyorlar. Kullanıcılar, istedikleri ürünü anında alabildikleri gibi fiyat karşılaştırmaları da yapabilmekteler. Ayrıca Farmasi girişimci girişi yaptıktan sonra Farmasi’nin yeni piyasa çıkan ürünleri hakkında anında bilgi sahibi olmaktalar. Hatta ürün hakkında aklına takılan sorular varsa kozmetik satıcı firmaya telefonla, e-mail ile ve varsa facebook sayfası üzerinden ulaşarak sorularına cevap almaktalar.

Görüldüğü üzere Farmasi girişimci girişi yaparak ürünleri web sitesi üzerinden online satın almanın kolaylık açısından birçok avantajı bulunuyor. Buna ek olarak ürünleri %35 oranda uygun fiyatlara almak da kullanıcıya avantaj sağlayan diğer önemli faktörlerden biridir.

Yorum Yap