1. Ana Sayfa
  2. Güzellik

Güzellik ritüelleri! Beş basit adım

featured
+ -

Fondötenler kenara bb kremlere merhaba!

Kusurlar akıllara gelince fondötenler vazgeçilmezimiz oluyor. Ne yazık ki fondöten kullanırken cildiniziz hava almasını engelliyor, kusurlarınızı saklarken cildinizi daha kusurlu hale getiriyorsunuz. Size tavsiyem makyaj çantanızda fondöten yerine bb ya da cc kremlere yer vermeniz. Evet kusurlarınızı fondöten kadar kapatamaz ancak cildin hava almasını engellemeyecek incelikte olduğu için gündelik kullanım için çok ideal!

Kalıcı parfüm için vazelin

Vazelinin parfümlerinizi daha kalıcı hale getirdiğini biliyor muydunuz? Vazelinin içine bir miktar parfümünüzden sıkın daha sonra boynunuza ve bileklerinize sürün.  İşte bu kadar! Bu yöntemle parfümünüz daha kalıcı olacak.

Rimel sürerken kartvizit kullanın

Siz de rimel sürerken göz kapaklarına bulaştıranlardan mısınız? Çözüm basit ufak kağıt veya kartvizit kullanarak rimelin göz kapağınıza bulaşmasını engelleyebilirsiniz.

Yeşil çay mucizesi

Cildimize sürdüğümüz ürünler kadar besinimize de dikkat etmekte fayda var. Toksinlerden arınmak ve selülitlerden kurtulmak için yeşil çay muhteşem bir kaynak.

Dudaklarınız için peeling zamanı!

Peeling denilince aklınıza hep yüz geliyor olabilir peki dudaklarınız için de peeling yapabileceğinizi biliyor musunuz? Elbette! Dudaklarınızın pürüzsüz gözükmesi için peeling yapmanız mümkün.

Yorum Yap