1. Ana Sayfa
  2. Cilt Bakımı

Sarımsak İle Benlerden Kurtulmanın Sırrı!

sarımsak ile benlerden kurtulma
+ -

Sarımsak ile benlerden kurtulmanın mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Bu yazımda sarımsak ile kurtulmak istediğiniz benlerinizden kurtulma uygulamasını anlatacağım.

Cildindeki benlerinden rahatsız olan özellikle de yüzündeki benlerinden rahatsız olan ve kurtulmak isteyen birçok insan var. Benlerden kurtulmanın birçok yöntemi var lakin her yöntem istenildiği gibi sonuç vermeyebiliyor. Sarımsak ile benlerden kurtulma yöntemi ise oldukça etkili ve neredeyse masrafsız bir yöntemdir.

sarımsak ile benlerden kurtulma

Bu işlem ile benlerden kurtulmak için ilk olarak bir diş sarımsağı güzelce ezin ve hamurumsu kıvama getirin. Bir parça pamuğun üzerine hamur haline getirdiğiniz sarımsağı koyun ve bunu benin üzerine yapıştırın ve yara bandı ile veya başka bir şekilde sabitleyin. Bu uygulamayı gündüz de yapabilirsiniz ama ben kesinlikle gece yapmayı tavsiye ediyorum ki sabaha kadar yüzünüzde kalsın istiyorum. Sarımsak ile benlerden kurtulma tedavisine 3 hafta boyunca devam edin. Bu uygulamayı sürekli ve devamlı yaparsanız belki daha kısa sürede de sonu alırsınız. Tedavi uyguladığınız benin üzerine kabuk oluşumu oluyorsa bunu kaldırmaya çalışmayın zira leke bırakma ihtimali söz konusudur.

Pak Kadın sitesinde bu konuyla ilgili, benler nasıl geçer ve bal ile benlerden kurtulma adlı iki yazım bulunmaktadır. Bu yazılara da göz gezdirebilirsiniz.

Yorum Yap