1. Ana Sayfa
  2. Cilt Bakımı

Şems Aslan Cilt Lekeleri İçin Aspirin Maskesi


+ -

Şems Aslan Cilt Lekeleri Giderici Aspirin Maskesi Tarifi

Şems Aslan cilt lekeleri giderici aspirin maskesi sayesinde cilt lekelerinizin rengi çok hızlı bir biçimde açılacak ve siz cilt lekeleri giderici bu maskeyi uygulamayı devam ettirdikçe zamanla lekeler yok olacaktır. Kadın sitesi olarak Şems Aslan cilt lekeleri giderici maske tarifini sizlerle paylaşıyoruz…

şems aslan cilt lekeleri için aspirin maskesi

Şems Aslan Cilt Lekeleri Giderici Aspirin Maskesi Malzemeleri

5 adet aspirin

2 damla limon suyu

1 çay kaşığı bal

1 bardak kefir

Şems Aslan Cilt Lekeleri Giderici Aspirin Maskesi Hazırlanışı ve Uygulanışı

Hazırladığınız malzemeleri cam bir kasenin içerisinde güzel bir biçimde karıştırın ve cildinizde lekelerin olduğu bölgelere masaj yaparak güzelce yedirin. Cildinize sürdüğünüz bu özel karışımı yarım saat kadar bekletin ve yarım saatin sonunda kuruyan maskeyi elinize güzel bir şekilde ovalayarak çıkartın. Bu işlem sonunda cildinizi yıkamayın.

Hazırladığınız bu maskeyi eğer gündüz uyguladıysanız ve dışarı çıkmanız gerekiyorsa yarım saatin sonunda cildinizi ılık bir su ile temizleyin. Lakin dışarıya çıkma gibi bir zorunluluğunuz yoksa bırakın temizledikten sonra o şekilde gün boyu cildinizde dursun. Çünkü maske içerisindeki kefir cildinizde durdukça cilt lekeleri ile savaşır ve cilt lekelerinizi yok edecektir. Cilt lekeleri giderici aspirin maskesini özellikle gece uygulamaya özen gösterin ve koruyucu kullanmadan dışarı çıkmayın.

Yok Gibi Makyaj Yapmanın Püf Noktaları

Şifa Duaları

Yorum Yap