1. Ana Sayfa
  2. Aşk ve Aşka Dair Her Şey

Erkekler Nasıl Davranılmasından Hoşlanır?


+ -

Erkekler nasıl davranılmasından hoşlanır?

Erkekler nasıl davranılmasından hoşlanır? Bu ve bunun gibi soruları kadınlar erkek kadar merak edip sormasa da pak kadın sitesi olarak bu konuyu irdelemeye karar verdik. İncelikleri her zaman erkeklerden beklemek yanlış bir durum çünkü erkeklerin de kadınlardan beklediği davranışlar vardır.

erkekler nasıl davranılmasından hoşlanır

Kadının doğasında vardır sürekli erkekten ilgi beklemek ve pohpohlanmak ancak kadın kadar olmasa da erkeklerin de kadınlardan ilgi beklediğini unutmamak lazım. Tamam erkekler kadınlar kadar duygusal olmasalar da onlar da önemsendiklerini, sevildiklerini hissetmek isterler. Sevdiği kadınla buluşmaya çıktığında ellerinden tutulması, öpülmesi ve ona iltifat edilmesi kesinlikle birçok erkeğin hoşuna giden davranışlardır. Erkek uyurken veya televizyon seyrederken saçları ile oynanması veya ona iltifat edilmesi oldukça hoş ve naif davranışlardır.

Bir gülümseme bazen birçok şeye bedeldir. Sevgilisi ile el ele yürüyen bir erkeğe sevgilisinin ona tatlı tatlı gülümsemesi emin olun kalbine dokunacaktır. Bir kadının eşine ne kadar iyi bir eş olduğunu söylemesi, mükemmel bir baba olduğunu dile getirmesi, dünyadaki en romantik erkek olduğunu söylemesi birçok açıdan olumlu etkileyecektir. İşten dönen erkeğin boynuna sarılması ve seni bugün çok özledim denmesi ve en sevdiği tatlıyı alması onu hem çok şaşırtacaktır hem de çok mutlu edecektir.

Şems Aslan Cilt Lekeleri İçin Aspirin Maskesi

Şifa Duaları

Yorum Yap