1. Ana Sayfa
  2. Fragman izle

TRT1’in dramatik dizisi Masumlar Apartmanı’nda ‘final’ şoku! Unutulmayacak bir vedaya hazır olun

featured
+ -

Her ne kadar ilk sezonda seyircilerin yoğun ilgisiyle karşılaşsa da ikinci sezonda aynı etkiyi yakalayamayan Masumlar Apartmanı projesine ilişkin radikal karar verildi. Dizide yer alan her bir karakterin içerisinde bulunduğu psikolojiyi ve yaşadığı rahatsızlıkları tüm gerçekçiliğiyle ortaya koyan Masumlar Apartmanı yapımının ekran ömrü tükeniyor.

Yazar, psikiyatr ve aynı zamanda sunucu olan Gülseren Budayıcıoğlu’nun 2004 senesinde okurlarıyla buluşturduğu ”Madalyonun İçi” isimli romanının ”Çöp Apartman” bölümünden TV’ye uyarlanan Masumlar Apartmanı’nın sayılı günler sonra macerası resmen bitecek. Senaryosunu Rana Mamatlıoğlu ile Deniz Madanoğlu’nun ikilisinin kaleme aldığı ve yapımcılığını ise Onur Güvenatam’ın üstlendiği, 15 Eylül 2020’den bu yana TRT1’de varlık gösteren Masumlar Apartmanı dizisinin final tarihi netlik kazandı. 

Reytinglerde arzu edilen seviyeye gelemeyen ve ilk sezona kıyasla ciddi bir düşüş yaşadığı görülen Masumlar Apartmanı dizisi 24 Mayıs Salı tarihinde yayına girecek olan 71.bölümüyle seyircisine elveda diyecek.

Yorum Yap