1. Ana Sayfa
 2. Fragman izle

Yasak Elma son bölüm izle! FOX TV Yasak Elma 140. bölüm full HD izle! Yasak Elma 141. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, yeni bölümde neler olacak?

Yasak Elma son bölüm izle! FOX TV Yasak Elma 140. bölüm full HD izle! Yasak Elma 141. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, yeni bölümde neler olacak?

Yasak Elma son bölüm izle linki araştırılıyor. FOX TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her akşam büyük beğeni toplayan Yasak Elma dizisi 140. bölümü yayınlandı. FOX TV Yasak Elma 140. bölüm izleyemeyenler Yasak Elma son bölüm izle! FOX TV Yasak Elma 140. bölüm izle! Yasak Elma son bölüm full HD izle! araştırmaları yapmaya başladı. Peki, Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma 141. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma yeni bölümde neler olacak haberimizde…

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Doğan, Ekin’den kurtulurken, Kumru’ya Ekin’in onu terk ettiğini söyler.

Handan, Kumru’nun moral bozukluğunu fırsat bilip eve girip çıkmaya başlar ve ilk hedefinde Yıldız’la Asuman vardır.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE!

Yasak Elma son bölüm izlemek için YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

YASAK ELMA 140. BÖLÜM İZLE!

Yasak Elma 140. bölüm izlemek için YASAK ELMA 140. BÖLÜM İZLE

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Yasak Elma dizisi her hafta Pazartesi günleri saat 20.00’da yeni bölümleriyle FOX TV’de.

YASAK ELMA KONUSU NE?

Yıldız’ın hayatı Ender Argun’la tanışınca değişir. Ender’in amacı Halit’ten boşanma planına Yıldız’ı alet etmektir. Ender’in ahlaksız teklifiyle ne yapacağını bilemeyen Yıldız, hayatının kararını vermek zorunda kalır. Kardeşi Zeynep ise Halit’in ortağı Alihan’ın şirketinde işe başlar. Yıldız hayallerine kavuşmanın peşindeyken, Zeynep hiç hayal etmediği olaylarla karşılaşacağı başlangıçlara yelken açar…

Ender Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

YASAK ELMA OYUNCULARI KİMLER?

 • Şevval Sam
 • Eda Ece
 • Nesrin Cavadzade
 • Şafak Pekdemir
 • Can Nergis
 • Berk Oktay
 • Erdal Özyağcılar
 • Gülenay Kalkan
 • Barış Aytaç
 • Serkan Rutkay Ayıköz
Haberler.com – Gündem

Yazar Hakkında

Sitemizde hamilelik, giyim, moda, güzellik, saç bakımı, sağlık vb yani kadına dair her konuyla ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan yazılar doktor veya uzman tavsiyesi değildir.