1. Ana Sayfa
  2. Beslenme Ve Diyet

3 Günde Nasıl Zayıflanır?


+ -

3 Günde Nasıl Zayıflanır?

Hem kadın hem de erkeklerin belli bir bölümünün fazla kilolarla ciddi problemleri vardır. Kilosundan memnun olmayanlar internet üzerinden kısa sürede zayıflama yöntemlerini aramaktadır. Pak kadın sitesi olarak, sizler için 3 günde nasıl zayıflanır konusunu araştırdık. Bildiğiniz üzere çok kısa sürede zayıflatan diyetlere şok diyet adı verilmektedir. Aslında bu tarz diyetler adından da belli olduğu üzere birkaç gün içerisinde kilo vermek isteyenler tarafından uygulanmaktadır. Kimisine göre sağlıklı bulunurken kimisine göre sağlıksız zayıflamadır. Özellikle yaz aylarından hemen önce diyete giren çok kişi vardır. Yazın malum deniz, kum ve güneşin keyfini çıkarmak isteyenler; kumsallarda fit görünmek istemektedir. Bizlerde çok hızlı bir şekilde kilo vermek isteyenler için konuyu araştırdık ve bu yazımızı hazırladık. Öyleyse sizleri hiç bekletmeden kısa sürede ne yaparak zayıflayabileceğiniz hakkında bilgiler verelim.

3 günde nasıl zayıflanır

3 Günlük Zayıflama Listesi

Bazı insanlar uzun süreli diyet uygulamalarını yapmaktan kaçınırlar. Bir süre sonra bıkkınlık gelir ve diyeti bırakırlar. İşte tamda bu noktada şok diyetler devreye girmektedir. Aşağıda bahsedeceğimiz 3 günlük zayıflama listesi sayesinde çok çok kısa sürede fazla kilolarınızdan kurtulabilmeniz mümkündür.

  • 1.Gün: Sabah bir dilim tam buğday ekmeği, bir adet haşlanmış yumurta, bir bardak çay (şekersiz) Çayınızı şekersiz tükettiğiniz sürece istediğiniz kadar içebilirsiniz. Öğlen ise yağlı veya yağsız bir porsiyon kadar sebze yemeği ve yanında bir kâse yoğurt. Akşam ise bir kâse kremasız sebze çorbası, bir tabak bol yeşillik ve zeytinyağı dolu salata

  • 2.Gün: Sabah yine aynı şekilde bir dilim tam buğday ekmeği, iki dilim beyaz peynir ve yine şekersiz bir bardak çay. Öğlen bol yeşilliklerin yer aldığı bir büyük kâse salata ve yaklaşık 100 gr kadar kırmızı et. Akşam ise bir porsiyon haşlanmış sebze ( sebze seçimini sevdiğiniz sebzeler arasından yapabilirsiniz.)

  • 3.Gün: Ve geldik diyetimizin son gününe. Bir su bardağı az yağlı süt, bir adet haşlanmış yumurta ve yine şekersiz bir bardak çay içebilirsiniz. Öğlen ikinci günde olduğu gibi bol zeytinyağlı ve bol yeşillikli büyük bir kâse salata ve bir kâse sebze çorbası. Son olarak akşam ise öğlen olduğu gibi salata ve yaklaşık 200 gr kadar ızgara balık yiyebilirsiniz.

Evet, 3 günlük zayıflama listesi yukarıda gördüğünüz gibidir. Lif kaynaklı yiyeceklerin daha fazla olduğu bu şok diyeti uygulayabilir ve çok hızlı bir şekilde zayıflayabilirsiniz.

Yorum Yap