1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım

Köy Kahvaltılarında Mutlaka Olması Gereken Lezzetlerden – Tuzlu Tereyağı

featured
1
+ -

1927 yılından beri Bursa’da 5 şube ile kaliteli hizmet veren Ayanoğlu markası Türkiye’nin birçok şehrinde özenle, yüksek lezzet ve tada sahip, hijyenik ve kaliteli ürünler seçerek bünyesinde satışa sunmaktadır. Ayanoğlu özellikle yöresel ürünlerle hazırladığı sıra dışı köy kahvaltısı ve tost çeşitleri, pidesiyle fark yaratmaktadır.

Köy kahvaltılarının vazgeçilmezi tadı olan tuzlu tereyağı ise Ayanoğlu’nun bir başka meşhur ürünüdür. Birçoğumuz şehir hayatının yoruculuğundan güzel köy kahvaltılarına fırsat bulamayız. Ancak köy kahvaltılarının vazgeçilmez lezzeti olan tuzlu tereyağı ile buna iyi bir başlangıç olabilir. Tuzlu tereyağını hem kahvaltılarda hem de yemeklere katarak ekstra lezzet yakalayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden tuzlu tereyağı yanına çok yakışan bal çeşitleri ve peynir çeşitlerini de sipariş verebilseniz.

Tuzlu tereyağı yemeklere lezzet kattığı kadara kahvaltılarda da özellikle bal ile birlikte harika lezzetli ve sağlığa faydalı bir yiyecektir. Türkiye’nin en iyi çiftliklerinden toplanmış sütlerinden yapılan tuzlu tereyağ eşsiz lezzeti ile birlikte yiyenleri tadına hayran bırakıyor. Siz de kahvaltılarınıza şahanelik katmak isterseniz online olarak sitemiz üzerinden tuzlu tereyağı siparişi oluşturabilirsiniz.

Tereyağı satışlarımız diğer ürünlerde de olduğu gibi ağırlık üzerinden yapılmakladır. Dilediğiniz miktarda güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Büyüyen bir Gastronomi Markası: Ayanoğlu Mandıra

Gastronomi dünyasında başarılı bir yer edinen markamız Ayanoğlu, bünyesine katmış olduğu Tarz-ı Kahvaltı, Tarz-ı Tost, Tarz-ı Pide ve Tarz-ı Kahve çeşitleri ile marka tescili yaptırmıştır. Farklı aroma ve lezzete sahip olan kahvelerimizi de deneyebilirsiniz.

Ayanoğlu tereyağlı çeşitleri olarak tuzla tereyağı dışında ayranlı tereyağı, van otlu peyniri, eski usul dövme tereyağı, ezine beyaz peyniri, tuzlu tulum tereyağı ve tuzsuz tulum tereyağı olmak üzere her damak zevkine hitap eden ürünlerimiz mevcuttur. Ayanoğlu mandıra en lezzetli ve hijyenik yiyecekleri en uygun fiyat ile sizlerle buluşturmaktadır.

Ayanoğlu mandıra online sitemizi üzerinden ,süt ev süt ürünler, bal çeşitleri, reçel çeşitleri, yumurta çeşitleri, kaymak çeşitleri, peynir çeşitleri, saçla ve sos çeşitleri gibi birçok ürün bulabilirsiniz. Mutfağınızın ihtiyacı olan tüm ürünlere tek tıkla ve güvenle ulaşabilirsiniz.

Bunarlın dışında online sitemiz üzerinden zeytin ve zeytinyağı çeşitler, pide çeşitleri kuru gıdalar ve unlu mamulleri de bulabilirsiniz. Özellikle peynir çeşitlerimiz çok sevilmekte olup bünyemizde her damağa hitap eden lezzetli peynirler bulunmaktadır. Peynir çeşitlerimiz arsında beyaz peynir, Ezine peynir, kars peyniri, eskimiş kaşar peyniri, İzmir tulum peyniri, isli Çerkez peyniri, mihaliç peyniri, İzmir az tuzlu Bergama peyniri gibi onlarca farklı peynir çeşidi bulunmaktadır.

Tuzlu tereyağ çeşitlerimiz ağırlık olarak 1 kg, 500 gr ve 250 gram ölçeklerinde satışa sunulmaktadır. Ayanoğlu mandıra ürünleri tüm Türkiye’ye kargolanmaktadır. Sipariş sonrası ürünler taze olarak hazırlanır ve en kısa sürede kapınıza kadar getirilir.

Yorum Yap