1. Ana Sayfa
  2. Fragman izle

Kurtlar Vadisi’nde Polat Alemdar karakteriyle nikah masasına oturmuştu! O isim yeni projeye imza attı


+ -

19 Nisan 2007 tarihinde ekranlara merhaba diyen ve ilk üç sezon boyunca Show TV kanlında yayın hayatına devam eden Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin Savcı Leyla’sından sevenlerine müjdeli haber geldi.

”Kendi gününde kendi saatinde” sloganıyla seneler evvel Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Kurtlar Vadisi dizisinde rol icabı savcı olarak kameralar karşısına geçen Çiğdem Batur bomba gibi dönüş yapıyor.

Kurtlar Vadisi sayesinde kariyerindeki başarı basamaklarını hızla tırmanan Çiğdem Batur, yönetmenlik koltuğunda Hasan Gümet’in oturduğu ve senaryosunu ise Özgür Özgülgün’ün kaleme aldığı ”Aşkın Saati 19:03” isimli beyaz projesinde rol alacak.

Oyuncu kadrosunda Erkan Can, Serkan Keskin, Şinası Yurtsever ve Hayko Cepkin gibi isimlerin yer alacağı ve Kurtlar Vadisi oyuncusu Çiğdem Batur’la da anlaşma yapıldığı Aşkın Saati 19:03 Sowa Yapım imzasıyla sinema salonlarında gösterime girecek.

Çekimlerinin Mayıs ayında başlayacağı öğrenilen Aşkın Saati 19:03’de Beşiktaş takımına gönül veren ünlü isimlerin buluşacağının bilgisine ulaşıldı.

Yorum Yap