1. Ana Sayfa
  2. Dekorasyon

Mutfağınızın Çehresini Değiştirecek 5 Şık Dekorasyon Önerisi


+ -

Mutfağınızın Çehresini Değiştirecek 5 Şık Dekorasyon Önerisi

Evde sıklıkla zaman geçirdiğiniz mutfağınızın artık daha şık ve daha farklı görünmesini istiyor musunuz? O halde dekorasyon önerilerine kulak vermenizin vakti gelmiş demektir. Bir anda bambaşka bir mutfak görünümü elde etmenizi sağlayacak olan bazı önerilerimiz var. Hazır mısınız?

  1. Renk Değişimi Zamanı!

Mutfağınızı hem olduğundan daha büyük gösterecek hem de daha ferah bir ortam havası verecek olan fikrimiz renk değişimidir! Mutfağınızı beyaz, krem ya da bej gibi açık renklere boyayabilirsiniz. Boyama işlemine mutfak dolaplarını da dahil edebileceğinizi belirtelim. Eğer imkanınız varsa mutfak dolaplarının da rengini açık ve ferah bir renk tercih edin.

mutfağınızın çehresini değiştirecek 5 şık dekorasyon önerisi

  1. Duvar Raflarıyla Harikalar Yaratın!

Bu fikir özellikle küçük bir mutfak alanına sahip olanlar için cazip bir seçenektir. Duvarınıza kazandıracağınız birkaç raf hem mekandan tasarruf etmenizi sağlar hem de mutfak alanının daha farklı bir görünüm kazanmasına olanak tanır. Mutfakta kullanım için uygun olan çok sayıda raf modelini piyasada bulabilir ve bu ürünleri kolaylıkla duvara monte edebilirsiniz.

  1. LED Işıklar Yansın!

Mutfaklarda dekoratif aydınlatmaların son dönemde ne kadar çok ilgi gördüğünü tahmin bile edemezsiniz. Eğer küçük dokunuşlarla mutfağınızın havasını bir anda değiştirmek isterseniz birkaç yere LED ışık koyabilirsiniz. Bu sayede mutfakta derinlik algısı da yaratmış olacaksınız ve aydınlatmanın gücünden faydalanmış olmanız da cabası…

  1. İşlevsel Depolama Alanları

Mutfakta kıyıda köşede kalan ve atıl durumda olan yani kullanılmayan alanları değerlendirebilirsiniz. Bunun için depolama alanı olarak kullanabileceğiniz birkaç dolaba ihtiyacınız olacak. Bu yeni mutfak mobilyaları tahmin edebileceğiniz gibi mutfağınızın havasını da bir anda değiştirmeyi başaracaktır.

  1. Yeni Bir Eviye Bataryasına Ne Dersiniz?

Mutfak eviyesi için yepyeni bir batarya kullanmanız bile istediğiniz farklı etkiyi yakalamanızı sağlayacaktır. Elbette mutfak eviye bataryasi modellerini en uygun fiyatla satın almak isteyeceksiniz. Bunun için VitrA internet sitesine tıklayın ve modelleri şimdiden gözden geçirmeye başlayın. Şıklığı ve modern duruşu ile göz alıcı bir görünüme sahip olan bu tasarımları online siparişle de hemen temin edebilirsiniz. Yeni bir mutfak eviyesi ve aynı zamanda batarya modeli ile mutfağınıza bambaşka bir atmosfer kazandırın!

Egzersiz Yaparak Zihni Nasıl Güçlendirebiliriz?

Yorum Yap